2737
2734
عنوان

کسی اینجا سمنو درست کرده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6006 بازدید | 73 پست
اخ اخ منم خیلی دوس دارم فکر کنم بیرونی ها تازه و خوب نیستن وگرنه میخریدم😬

منم عاشقشم بیرونیا رو هم اعتماد ندارم با این اوضاع وگرنه ماههای گذشته خریده بودم عالی بود

سلام من برای ۱۲۰ کیلو آرد ۱۸ کیلو گندم می ریختم حالا حساب کن ...تقریبا یه دیگه ۲۰ منه می شد نذری داشتم حدود ۱۰ سال 

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آها مرسی انوقت من تنها خودم میخوام درست کنم خیلی سخت میشه؟باید چند نفر باشن؟میتونم تنهایی 

آره بابا میتونی

مامانم ۳۰ کیلو درست میکنه منم کمکش میکنم  سختم نیست 

راستی دنیا چه شکلی می شد اگر بجای آنکه در سینه ام گلوله ای بنشانی در قلبم گلی می کاشتی

من برای عید درست کردم به گرم‌نمیدونم‌چون همینطوری ریختم دوتا لیوان فرانسوی گندم و شش تا لیوان فرانسوی ارد

حدود بیست تا ملاقه شد چون میخواستم بذارم فریزر سهدتا سه تا ملاقه ریختم

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...
2738
[QUOTE=130397848]بله هرسال میپزیم پنجاه کیلوگندم ۶تاکیسه ارد[/QUOTE😨😨😨😨 براي جوانه زدن كجا ميذا ...

خونه مادربزرگم خیلی بزرگه یه زیرزمینه بزرگم داره

که پر مجبع (سینی بزرگ)میشه

انچه ازسرگذشت شد سرگذشت!!!!!!!!
منم عاشقشم بیرونیا رو هم اعتماد ندارم با این اوضاع وگرنه ماههای گذشته خریده بودم عالی بود

آها نه بابا من روز قبل عید که میدونستم تازن خریدم اومدم خونه گذاشتم چند دقیقه جوشید وقتی ۷۰ درجه گرما بهش بخوره هرچی باشه میره چه برسه ویروس فقط من شنیدم سمنو جوریه که فریز کنی بعد بیاری بیرون مثل اینکه تازه درست کردی من میگم ماله بیرونی ها کهنن شاید

یعنی میشه من از وزن ۶۰ بیام رو ۵۸😅یعنی چند ماهه میخوام کم کنم نمیشه به امید اینکه تو این دوهفته کم کنم و ۱.۱.۱۴۰۰ (۵۸ )باشم
آره بابا میتونی مامانم ۳۰ کیلو درست میکنه منم کمکش میکنم  سختم نیست

آها مرسی 😍تو قابلمه روحی درست می کنید؟آخه شنیدم تو مسی خوب میشه و قهوه ای رنگ میشه

یعنی میشه من از وزن ۶۰ بیام رو ۵۸😅یعنی چند ماهه میخوام کم کنم نمیشه به امید اینکه تو این دوهفته کم کنم و ۱.۱.۱۴۰۰ (۵۸ )باشم
2706