2733
2734
عنوان

یک لحظه بیاین.

| مشاهده متن کامل بحث + 106 بازدید | 26 پست
بر گشت رو میگن رفلاکس رفلاکس معده یعنی برگشت اسید معده.وقتی شیر میخوره سریع نخوابونش .اروغشو بگیر . ...

من در جواب رفلاکس چیه اینو گفتم. از اول اینطوری بود یا تازه اینجوری شده؟

یه چند بار اروغشو بگیر ببین بهتر میشه؟

خیلی از بچه ها اینطورین. تو این وضع کرونا بیرون نبریش بهتره

لطفا برای حاجتم یه صلوات بفرستین🌹
نه به من همچین چیزی نداده..تودادی خوب شدبچت.‌

اره الان خیلی بهتره شبا هم خوب میخوابه قبل از این قطره اصلا حالش خوب نبود نفخ هم داشت شکر خدا با این قطره همه چیزش شد نرمال گفت ۶ ماه بده سلامتی بچتو تضمین کن اصلا هم نیار بعد شش ماه بیار روزی ۵ قطره میدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من در جواب رفلاکس چیه اینو گفتم. از اول اینطوری بود یا تازه اینجوری شده؟ یه چند بار اروغشو بگ ...

اره ازاول اینجوری بود.شیرمیخوردمیپریدتوگلوش بعضی اوقات..الانم همینجوریه.فک کنم وقتی شیرم زیاده اینجوری میپره توگلوش..خس خس هم داره.سرفه هم بعضی اوقات داره

دخترت خوب شده شما..به نظرت دکترببرم یانه خیلی میترسم..دخترهمین علائم دخترمنوداشت..؟؟؟؟؟

اره بابا علائمی که گفتی رو داشت حتی انقد شیر خفش میکرد گاهی از ترس گریه میکردم روزی ۵ بار لباس عوض میکردم براش

2728
اره بعضی وقتامیگیرم..خوب بعضی وقتاهرچی میزنم پشتش اروغ نمیکنه

ماساژ بده سعی کن حتما بگیریش اطراف لبشو ببوس تا آروغ بزن من بعد پدی لاکت همین شیر میخوره خودش آروغ میزنه اصلا خیلی بهتر شد خدا به اون دکتر عمر طولانی بده 

2738