2733
2734

بعضی ها هستن متاسفانه میان اینجا فقط توهین میکنن حالا یا دلشون از دست شوهراشون پره یا نمی تونن تو دنیای واقعی حرفشونو بزنن اینجا میان خودشونو تخلیه میکنن

من خودم از این کامنت ها ناراحت میشدم و سعی میکردم جوابشونو بدم البته با احترام ولی دیدم فایده ای نداره 

یه تاپیک زدم دیشب که البته حذفغش کردم درباره تعبیر خوابم بود که یه کاربر اومد گفت تو که این خواب رو دیدی پس خیلی ادم .......

من این دفعه به جای بحث کامنتشو ریپلای کردم ونی نی یارها رو صدا کردم تا کمتر از نیم ساعت طرف لغو کاربری شد 

من خودم سریع واسه این طور ادم ها گزارش میزنم که به نی نی یار برسه یا پیام خصوصی ارسال کنید به نی نی یار

اینطوری نه خودتون بحث کردین و هم اینکه شر این افراد از این سایت کم میشه 

امتحان کنین ....

کاری ک همیشه من میکنم فقط گزارش..

بارها بهم توهین شده .حتی کاری کردن ک ی مدت نیومدم سایت..حتی ی اقایی ی کاری کرد ک تاچنروز واقعا قلبم درد گرفته بود از تاپیکی ک زده بود..اما ب هیچ وجه جوابشوندادم..فقط ب نینی یار ۵ گفتم..در عرض ۵دقیقه قطع شد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من به نی نی یارگفتم کاری نکرد

❤💞بر چهره ی دلربای مهدیصلوات💞❤                       اللهم صل علی محمد وآل محمد                                           وعجل فرجهم                                                      
2728
2738

اره فکر خوبیه.. منم دهن ب دهن نمیشم نی نی یار ۵ خیلی جیگره 😁 صداش میکنم درجا لغو کاربری میکنع طرفو..

دیگ تا باشن بلبل زبونی نکنن 😁

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  

من هرکی بهم بی احترامی کنه کلی قربون صدقش میرم و بامحبت صد برابر براش توضیح میدم منظورمو و اخرم باز خودم معذرت خواهی میکنم ازش ک اعصابشو بهم ریختم ...

نمیدونی ک چقدددددددد طرف پشیمون میشه از کارش و چقددد معذرت خواهی میکنه

والا من هزارتا گزارش زدم ولی لغو کاربری ک نشدن هیچ تازه و تایپیک های دیگمم پیداشون شده و بیشتر توهین ...

پیام خصوصی ارسال کن مخصوصا به نی نی یار شب سریع رسیدگی میکنه

2706