2733
2739
عنوان

شوهرم توی دعوا هر چی میخاد میگه،

579 بازدید | 26 پست

من احترامشو نگه میدارم ولی بدترین حرفا رو میرنه، ۲۰ روز پیش توی دعوا بهم گفت اگه ماشین مدل بالا بخرم بهتر از تو برام پیدا میشه و خیلی حرفای بد دیگه، ما عقدیم و این حرفا رو میزنه ، تازه من ازدواج اولی هستم ایشون دو بار جدا شده و من سومی، هنوز حرفش ت ی دلم مونده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

واسه کسی احترام قاعل باش که احترام برات بزارع عزیزم هرچی بگه مقابلشو بگو تاثیر داره🌹

حلالت نمیکنم💛💛💛وعده ما باشه روزی که خدا بت میگه ای بنده گنهکار حق‌الناس ب گردنته💔💔💔💔💔دل شکسته 💔برو حقشو ادا کن😔😔😔😔😔😔اون روز نیا پیشم بگو اون منو نمیبخشه خدا تقاصشو میده💔💔💔💔💔❤️❤️❤️❤️❤️💛💛💛💛💛سکوت کردم غرورم نشکنه 💛غرورم نشکست❤️اما دلم نابود شد😞😔
2740

یکی از آشناهامون(زن و شوهر هردو فامیلمن)گفت شوهرم میگفت تو بخاطر پول و درآمدی که دارم باهامی وعلا طلاق میگرفتی اینم گفته یادت رفته اون دورانی رو که برادرت واسه زنش همه رقم میخرید تو نمیتونستی برام چیزی بخری ولی هیچی نمیگفتم و باهات بودم؟

جوابش رو با تحکم و با ادب بده

بگو همین الانم میتونی بری ولی اگر موندی حق نداری چنین حرفیو تکرار کنی چون من ارزشم خیلی بالاتر از اینه که به این حرفا گوش بدم😒😒😒😒

زن چه ربطی داره به ماشین اینم چون تو سومی هستی میخواد بترسونتت په اون دوتا چی شدن 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
زن چه ربطی داره به ماشین اینم چون تو سومی هستی میخواد بترسونتت په اون دوتا چی شدن 

توی دعوا گفت خونه رو میفروشم ماشین مدل بالا میگیرم و بهتر از تو هم گیرم میاد،

توی دعوا گفت خونه رو میفروشم ماشین مدل بالا میگیرم و بهتر از تو هم گیرم میاد،

تو هم میگفتی اگه خوب بودی همون دوتا میموندن پیشت 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت