2733
2734
عنوان

کیا بارداری ناخواسته داشتن

796 بازدید | 60 پست

من دخترم 26ماهشه ولی بازم باردارم ایتقد چندروزه فکروخیال کردم که دیگه ذهنم کشش نداره دیروز که همش بفکر سقط بودم امروز بیخیال شدم ولی اصلا بهش حسی ندارم 

امادگی یه بچه رو نداشتم حالا میتونم با بقیه شرایط کنار بیام ولی کرونارو چکار کنم آذر که زایمان کنم سرنوشت کرونا چی میشه   فقط این هم گیری کرونا منو به فکر سقط انداخت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من پسرم بیست ماهه بود که فهمیدم باردارم.منم به فکر سقط رفتم ولی همسرم نزاشت.الان بچه دومم دنیا اومده دو ماهشه ولی خیلی خیلی دوسش دارم نفسم بهش بنده.منی که تو تمام بارداریم بهش بی حس بودم الان با تمام وجود میخوامش.بچه های ناخواسته عزیزترن.انشاالله هر چی به صلاحته اتفاق بیفته

2738
من پسرم 20 ماهشه خودم 10 روز دیگه میرم تو 6ماه اول خیلی ناراحت بودم الان یکم بهترم 

منم خیلی داغونم شایددرست نباشه ولی میگم کاش قلبش تشکیل نشه مجبور به سقط بشم با خودبه خود سقط بشه خیلی خوشحال میشم 

خودم جرات سقط ندارم

به یه دکتری زنگ زدم گف اگه کروتا بره دیگه به این شدتت برنمیگرده ولی میدونم اینو برا دلخوشی من گف که ...

نه درست گفته مث سرماخوردگی میشه دوست بنده پزشک هستن و اینو گفتن

خدایامرسی بابت همه چیز😍
منم خیلی داغونم شایددرست نباشه ولی میگم کاش قلبش تشکیل نشه مجبور به سقط بشم با خودبه خود سقط بشه خیل ...

خدانکنه عزیزم اینجوری نگو اونم یه بچه مثل بچه اولته

سکوت گورستان را می شنوی دنیا ارزش دل شکستن ندارد

من دوتا دختر دارم امروز دو روزه عقب انداختم به شدت استرس دارم درد پریودم داشتم ولی امروز قطع شده ولی اگه باردار باشم نگهش میدارم

دنیا به دست کسانی که کارهای شیطانی انجام می دهند،نابود نخواهد شد، بلکه به دستان کسانی نابود می شود که آنها رامیبینندو هیچ کاری نمیکنند.                                                                         (آلبرت انیشتین)
2706