2737
2739

ما یه ماشین خریدیم با پدر شوهرم در حد 70میلیون  پدر شوهرم بخشیده به شوهرم 

الان هم اونا هر جا میرن میبرنش ماهم بریم میبریم 

ولی سند به اسم شوهرمه 

ولی بازم اختیار کاملش دست خودمون نیس مثلا میخواستیم بریم جایی که راهش یکم خراب بود مادرشوهرم گف ماشینو نبر خرابش میکنی 

هدفم این بود که حدود 15میلیون(قرعه کشی دارم) ما به پدر شوهرم بدیم تا اختیار کاملش دست خودمون باشه ولی بازم اگه این پولو بدیم اونا هر جا بخوان میرن باهاش و دخالت میکنن

باز با خودم میگم سندش که به اسم خودمونه هر وقت بفروشیم پولش مال خودمونه 

پس این 15میلیون قرعه کشی رو برا خودم نگه دارم بهشون ندم 

نظرتون چیه

قلب مادرتون میزنه?..................................................پس خوشبختید...خودتون حالیتون نیست...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فقط میخوای زرنگ‌بازی در بیاری ،هم‌پول ندی ،هم در اختیار خودت باشه، خانم اقتصاد دان نمیتونه کمکت کنه ...

دیگه قید اختیارشو زدم چون در هر صورت اختیارش دستم نیس برا همین میگم

قلب مادرتون میزنه?..................................................پس خوشبختید...خودتون حالیتون نیست...

بزار هر کار می خوان بکنن تو پولتو وسه خودت نگه دار تامل داشته باش باهاشون حالا اختیار ندن. ببین باهاشون خوب باش تا بهت برسن همین که ماشینی هست خدا رو شکر درضمن اونا لطف کردن سند رو زدن به نام همسرت یکم شما قدر دان باش والا ما کل زندگیمون رو خودمون ساختیم یه قرون کسی کمک نکرد بهمون ناشکری می کنی

ببین من همین مشکلو داشتم پول سهمشونو دادم و بلافاصله ماشینو عوض کردیم دیگه شد ماشین خودمون دست هیچ ک ...

گلم اونا خریدن که استفاده کنن 6ساله ماشین نداشتن نمیتونیم به این زودی عوضش کنیم باید یه سه چهارسالی بگذره

2738
بذار اونا هم سوار بشن چی میشه مگه پولتم واسه خودت پس انداز کن

چیزی که اذیتم میکنه اینه که منم گواهینامه دارم نمیزارن سوار بشم اگرم خدایی نکرده جایی بزنم دعوا راه میندازن

گلم اونا خریدن که استفاده کنن 6ساله ماشین نداشتن نمیتونیم به این زودی عوضش کنیم باید یه سه چهارسالی ...

خب پس چرا میخای پول بدی به هر حال اونا استفاده خواهند کرد و حقم دارن لطف کردن و سند را به نام همسرتون زدن شما هم استفاده کن 

اللهم عجل لولیک الفرج

اون بنده خدا اطمینان کرده و هیچ پدر مادری ضرر بچش رو نمیخواد

حالا مراعات حال اونها رو هم بکن بازم مرام داشته طرف یه دوچرخه هم الان‌نمیتونه واسه بچش بخره

یه وقتی ها خودخواهی نکنی فک کنی سند دستمه صاحبش هستم تاوان میدی اگه بخوای اینجوری نامرد باشی

خودت باشی کافیه /تو گوگل همه چی هست
بزار هر کار می خوان بکنن تو پولتو وسه خودت نگه دار تامل داشته باش باهاشون حالا اختیار ندن. ببین باها ...

الان باهاشون قهرم چون پدرشوهرم مادرم رو فحش بد داد خیلی روش کینه دارم 

واقعا نامردیه کارت اگه نزاری استفاده کنن خیلی زشته  خدا رو خوش نمیاد بدجنس نباش تو روخدا یکم صبور باش والا دستتون باز میشه بهترش نصیبتون میشه کی به پدر مادر خدمت کرد و پشیمون شد صبور باش خدا پاداشت رو میده

2706