2737
2739
عنوان

کیا جهیزیشونو خودشون بدون کمک خانواده میخرن

| مشاهده متن کامل بحث + 1678 بازدید | 90 پست
من تنهاي خريدم 

همه میگن اینکه خودت همه چیو میخری خیلی حس خوبی داره و فلانه..‌ ولی این همه کار کردیم همش صفر میشه.  در حالی که میشد اون پولو جای دیگه خرج کرد

کاربری قبلیم ترکید😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلیقه هم حرف اول رو میزنه اول ک چیزای شیک بخر دوم رنگبندی ها باهم بخونه سوما تو خونه قشنگ چیده بشه یکی میبینه 300 ملیون جهاز میخره ولی چون سلیقه نداره دلت نمیاد نگاه کنی 

ولی یکی با 100 ملیون یک جهازی میخره و میچینه ک باخودت میگی بهتر از این جهاز وجود نداره 

دیدم ک میگم 😶

2728
سلیقه هم حرف اول رو میزنه اول ک چیزای شیک بخر دوم رنگبندی ها باهم بخونه سوما تو خونه قشنگ چیده بشه ی ...

اره دقیقا. من خودم خونه شلوغ دوست ندارم .  دوست دارم شیک و خلوت باشه

کاربری قبلیم ترکید😢
همه چی یخچال لباسشویی ظرفشویی خورده هاهم تازه پارسال قبل گرونی گرفتم ک دلار داشت میرف بالا

ظرفشویی که لازم نیست😕 ادم این همه ظرفو پاک کنه بعد بزاره تو ماشین خورده ریزا چی؟

به امید روزهای بهتر روزای خوبی درراهه  مطمئنم
میدونم عزیزم من مثال زدم  ولی ماهم خیلی شلوغش کردیم دیگه همین مارک ال‌جی همه جور قیمت هم داره ...

اره  دیگه خدایشش انقدر پول زیاده ادم دلش نمیاد

2740
همه میگن اینکه خودت همه چیو میخری خیلی حس خوبی داره و فلانه..‌ ولی این همه کار کردیم همش صفر میشه. & ...

چخبره میخوای ۱۵۰ میلیون جهیزیه بخری؟؟

خونه داماد چندمتره؟ کدوم متطقه؟ که میخوای اینهمه‌جهاز بگیری 

چخبره میخوای ۱۵۰ میلیون جهیزیه بخری؟؟ خونه داماد چندمتره؟ کدوم متطقه؟ که میخوای اینهمه‌جهاز بگیری&n ...

اره درسته لوازم گرونه ولی به خونه هم بستگی داره دیگه

اره دقیقا. من خودم خونه شلوغ دوست ندارم .  دوست دارم شیک و خلوت باشه

آره عزیزم این سبک های مدرن که جدیدا مد شده نگاه کن به نظرم خیلی شیکه از اونا ایده بگیر بخر 

هر چیزی هم ک میخری یادداشت کن که یادت نره و چندتا بخری بر اساس مهمون هم بخر 

مثلا برای تشک و اینا اگه مهمون داری زیاد بخر ولی اگه مهمون از شهرستان نداری و کسی قرار نیس خونت بخوابه دوتا بسه و.... 

چخبره میخوای ۱۵۰ میلیون جهیزیه بخری؟؟ خونه داماد چندمتره؟ کدوم متطقه؟ که میخوای اینهمه‌جهاز بگیری&n ...

سمت پونک ، ۸۵ متر، با ۱۵۰ تومن قبلا زیاد میشد خرید الان بنظرم میشه یه جهیزیه معمولی خرید

کاربری قبلیم ترکید😢
سمت پونک ، ۸۵ متر، با ۱۵۰ تومن قبلا زیاد میشد خرید الان بنظرم میشه یه جهیزیه معمولی خرید

بلاخره چند تیکم با دوماده دیگه خونتون هم بزرگ  نیست