2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودمم ۱۰ سال پیش 🤣

من حتی کلی گریه کردم تو سونوگرافی....

اما الان میبینم دلبرتر و خوبتر از این دختر ،خدا نیافریده...۱۰ تا دختر عین فاطمه داشته باشم ،میبوسم میزارم رو چشمم...

یکی دو روزه حالت بهتر میشه....راضی باش به رضای خدا...

خدایا عزیزامو به خودت سپردم ...🌹
2728
دوستان قبل اینکه به ایشون بپرید با خودتون فکر کنید ممکنه یکی دختر دوست داشته باشه یکی هم پسر دلیلی ...

دقیقا... اونایی که میگن وااای پسر چیه... دختر چیه.... دو گروه از اون ور بوم افتادن بنظرم

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

ما هم ادمیم دیگه دلمون خیلی جیز میهواد منم یع دختر داشتم دوست داشتم پسر بشه و همه تلاشمو کردم و خدا بهم داد چرا ادای انسان های معصومو درمیارین استارتر دلش بدتر میگیره

بچه چندمته عزیزم چن هفتته

هرچی ارزوی خوبه مال تو
2740

الانه ک ب چندین قسمت نامساوی تقسیم بشی

عزیزم کفر نگو بگو خدایا شکرت سالمه دختر وپسر نداره

دلیلش چیه پسر میخوای؟

منم خیلی دختر دوس دارم ولی اگ بچه ام پسر باشه نمیگم خداکنه اشتباه باشه فقط میگم خدایاشکرت سالمه حتی اگ هیچوقت بهم نده

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت