2733
2734

کاش خدا دخترم رو برام نگه میداشت. برام دعا کنید. 

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اونایی ک هنوز بچه دار نشدن ودوست دارن بچشون دختر یاپسر باشه رو درک میکنم

ب طور مثال خودم دختر رو ترجیح میدم

ولی اونی ک انقد تعصب داره رو یک جنس ک با برعکس شدنش ناراحت میشه و... رو ادم بی مسعولیت و سطحی نگری میبینم ،کاملا

شمایی ک انقد برات مهم بود یک جنس قبل باردارشدن بابرنامه ریزی و مراجعه ب دکتر اقدام میکردی ک حالا این حس بدو ناخواسته یا خواسته ب اون طفل بی گناه انتقال ندی

مسخِ افیونیِ افسانه یِ اصحابِ کدامینْ غاری؟!___[باورکن من کاربر قدیمیم ،اوشون ب دلایل نامعلومی کاربری قبلیمو پوکونده😐]
2728
جواب این کامنتتونم همون قبلیه!!!  بچه مگه کفشو لباسه ک میگید سلیقه ایه؟؟؟ عزیزم متوجه نیسین؟؟ ...

این حرف شما منو یاد پست خانمی انداخت که نوشته بود به پسرش تجاوز شده و نی نی سایتی ها در جواب نوشته بودن برو خدا رو شکر کن چیزی نشده چون دختر نیست!

یعنی همه کسانی که میگن پسر دوست داریم چون بزرگ کردنش راحت تره با توجه به همون کلیشه های ذهنی خودشون میگن. اجازه میدن نصف شب بیاد خونه. با هر کی میخواد بگرده. هرچی میخواد بپوشه و...برای همینم بزرگ کردنشو راحت می بینند.

خانمها چرا اینقدر به این بنده خدا حمله میکنید. مادر همیشه مادره. اگه خدا ۱۰ تا دختر به این خانم بد ...

عزیزم انگار تو اجتماع نیستیا 😉

کلاس اجتماعی پسر دار شدن و یه دختر و یه پسر  برای ۱۰۰ سال پیش بود 

اتفاقا الان دختر دار شدن کلاس داره و تک فرزندی 

...       

خدایا شکرت فقط میگم شکرت خودت بهتر میدونی ب کی بدی ب کی ندی شما دوست داشتی مث خواهر من ده سال بگذره بچه دار نشی و در آرزوی حاملگی باشی یا اینکه یه فرشته کنارت نفس بکشه

نگو عزیزم خدا قهرش میگیره این همه خدا از زنها قدر گرفته ما خودمون ب خودمون ظلم میکنیم

ببینید بچه ها اینکه بعضیا پسر دوست دارن با اینکه بعضیا خودشونو به هر اب و اتیشی میزنن بچه‌اشون پسر باشه خیلی فرق میکنه من خودم تو خانواده‌ای بزرگ شدم که یک پسرم نداره نه برادر نه پسر عمو ... هیچی خودم خیییلی دوست دارم بچه‌ اولم پسر باشه که این حسو تجربه کنم ولی اگه نشد و خدا دختر داد کفر نمیگم بهش و سعی میکنم برای فرشته کوچولوم بهترین مادر باشم... چند وقت دیگه میخام اقدام کنم دعا کنید خدا بهم پسر بده اسمشو بزارم رادمهر عاشق این اسمم😍😭💙

میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستید؟🙏
2740
این حرف شما منو یاد پست خانمی انداخت که نوشته بود به پسرش تجاوز شده و نی نی سایتی ها در جواب نوشته ب ...

یا خدا!!! یعنی اینها تجاوز رو اگه فقط پرده ی بکارت افسانه ای احمقانه رو اسیب بزنه بد میدونستن؟؟ عذابی ک اون بچه اون بزرگسال کشیده و میکشه و تاثیری ک رو روانش میزاره اهمیتی نداره؟؟؟؟ 

این ادما تهی از یه جو درک و عقلن یعنی؟!!!!!! 

همه مامان بابا ها خلوت دو نفره میپرسن دوست داری بچه چی باشه و اینا خدا شاهده من از همسرم میپرسیدم میگفت سسسسس نکنه من یا تو یکیمون بگیم پسر خدا ازمون بگیره نمیگم ما بی گناهیم منم بعضی وقتا میگفتم من دلم میخواد پسر باشه ولی بخدا رفتم سونو اصلا ازش نپرسیدم چیه وقتی بلند شدم بیام بیرون گفت چرا نمیپرسی چیه گفتم همه چیش نرماله اون مهم نیست چون خواهر خودمو دیده بودم ک چقدر در حسرت واسه بچه نگو خواهر من توبه کن 

توروخدا واسه خواهرم دعوا کنید میخواد بچه بیاره از پرورشگاه حداقل خدا رحم کنه این کارشون نتیجه بده خیلی چشم انتظارن