2733
2734
قضیه این چیبوده؟!! 

یه کاربر اومد به فیسال کلی فحش داد حالم بد شد

به خانوادش کلی فحش ناموس داد و 

کم مویی فیسال رو ب بدارین شکل مطرح کرد 

حالم بد شد

اینا تو چ محیطی بزرگ میشن ک این لحن رو دارن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چون اون اولش رفته توی تاپیک کیا دوس پسر دارن گفته من نداشتم چون اصالت دارم خانواده دارم هرزه نیستم

آره اینو منم بودم تو تاپیکه. خیلی مسخرن فقد بلدن فوش بدن اونیکیو تخریب کنن چوضعشه!!! 

فیسال چیز خواستی نگفته بود من اصلا از تاپیک های که اون کاربر دیگه زده بود وحشت کردم چه ادبیاتی بود

سلام فحش داده دیگه چی بگه؟ اگه میخواست من رسیدگی کنم محترمانه تاپیک میزد من اون کاربرو فقط میبستم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4131860/نی-نی-یار-بیا-به-توهین-این-کاربر-رسیدگی-کن

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
چون اون اولش رفته توی تاپیک کیا دوس پسر دارن گفته من نداشتم چون اصالت دارم خانواده دارم هرزه نیستم

آها پس این بود دردش

از خدا میخوام که بچه م هیچوقت هم کلاس بچه های اینجور زنها نشه 

2738
سلام فحش داده دیگه چی بگه؟ اگه میخواست من رسیدگی کنم محترمانه تاپیک میزد من اون کاربرو فقط میبستم ...

اخه نی نی یار جان اول اون خانم شروع کرده بود

با کلی وصله روی بالم هنوز بلند پروازم!✨ 
اخه نی نی یار جان اول اون خانم شروع کرده بود

فرقی نداره که کی شروع کرده فحش تو سایت ممنوعه

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌