2737
2734
عنوان

اختلاف سنی با شوهر😐🖐

| مشاهده متن کامل بحث + 2631 بازدید | 144 پست
😍😍😍🤣🤣🤣🤣اخههههههی

داداش ۹ سالم میگه این اداها چیه؟ مگه تو بچه ای ک بهت بگه درستو بخون میبرمت شهربازی؟ 😂😂😂😂ولی بیچاره رو درسم حساسه منم نمیخونم ب هر چیزی متوسل میشه حرصش میدم خیلی😝😝

میشه واسه حل مشکلم و آرامش دلم یه صلوات بفرستین؟❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
باز شوهر من خیلی شر و.شیطونه

ن با بقيه خوب بلده بخنده وشوخي كنه وشر باشه ومحبتم بكنه حتي...ولي بامن نه ميگه من جنبه ندارم🤥🤥

ولي وقتايي ك كارش گييير باشه يكم از لاكش مياد بيرون ولي بعدش بازم ميشه همون ادم

وقتي ب عقب برميگردم حالم از خودم به هم ميخوره با ضعفام و كمبودام و بچه بازيام گند زدم به كل زندگيم حتي به آيندم😔😔                                                   نميدونم ازخودم بايد شاكي باشم يا از خدا ولي اينو خوب ميدونم كه با٢٠سال سن تحمل اين همه فشار عصبي ومالي واقعا خيلي سخته😭😭                                                       واقعاتنهام...دلم ميخاد برم يه جايي كه هيشكي نباشه. كسي رو ندارم بهش تكيه كنم درد دل كنم و دركم كنه خسته م ازاين همه بي كسي وسختي                                       اگر دوست داشتين براي حاجت دلمو ب ارامش رسيدنم صلوات بفرستين😔🙇🏻‍♀️

ممنون گلم

هیچی ندارم بنویسم...فقط می دونم تو قشنگترین خیر خدا بودی برای حکمت زندگی من❣خدایا شکرت ک منو لایق واژه ی زیبای مادر دونستی🙏👼خدایا به عظمتت قسم هرکس ک منتظر فرزنده  زودتر دامنش رو سبز کن🤲🙏آمین
2738
اووو بهش می گفتی مردا رشد عقلی شون همیشه از زنا عقب تره 

بهشون بر میخوره اینجوری بگیم.عیب نداره حالا مردا تو ژنشونه قلدر باشن.هنر ما زناس که بتونیم کنترلش کنیم

عاشق خیاطی😍——همسرم دنیامه😍یه روانشناس که بخاطر نینیش فعلا کار نمیکنه🥰🥰ببخشید دوستان درخواست دوستی رد میکنم.کلا زیاد نینی سایتمو چک نمیکنم😅😅 
بخدا ب دلم موند خيلي چيزا شيطوني ميكنم بي حسِ يا ميزنه تو پرم دلم ميخاس مث خيليا پايه ي شيطونيم&nbs ...

گلم دعا میکنم انشاءالله زندگیتون بهتر از دیروزتون بشه.... سختیش رو میفهمم دختر خاله بنده هم همین مشکلاتو داره تازه شوهرش سرطانم گرفته خیلی سختش شده خیلییی درسته ک شوهرش پولداره اما همه چیط ب پول نیست الان اصلا شادابی نمونده براش... جدیدن خودشو ب این کلاسو اون کلاس داره سرگرم میکنه دنبال علاقش داره میره و تاحدودی موفق بوده.... شماهم اگه میتونید یه قدمی بردارید واسه روحیه خودتون و با اجازه شوهرتون

میشه واسه حل مشکلم و آرامش دلم یه صلوات بفرستین؟❤
عزیزم شخصیت بیشتر عامل این چیزایی هس که میگید  توجه کن تو خانوادش پدر برادر بزرگتر همچین رفتار ...

حتي تو چايي دم كردن هم مياد دخالت ميكنه وايراد ميگيره از همههههههههه چيييييي من ايراد ميگيره نشد ي بار تعريف كنه فقد ايراد ديگه رسما دستوپا چلفتي شدم بخاطر ايراد گرفتناي اين بشر

واس خانوادش ميميره ولي بروز نميده جلوي خودشون..زيادم باهاشون راه نمياد

وقتي ب عقب برميگردم حالم از خودم به هم ميخوره با ضعفام و كمبودام و بچه بازيام گند زدم به كل زندگيم حتي به آيندم😔😔                                                   نميدونم ازخودم بايد شاكي باشم يا از خدا ولي اينو خوب ميدونم كه با٢٠سال سن تحمل اين همه فشار عصبي ومالي واقعا خيلي سخته😭😭                                                       واقعاتنهام...دلم ميخاد برم يه جايي كه هيشكي نباشه. كسي رو ندارم بهش تكيه كنم درد دل كنم و دركم كنه خسته م ازاين همه بي كسي وسختي                                       اگر دوست داشتين براي حاجت دلمو ب ارامش رسيدنم صلوات بفرستين😔🙇🏻‍♀️
برای یه ارایش ساده این چیزا بارم کرد

همسر من آرایش ساده کنم کار نداره

اما اگه یکم غلیظ شد همون اول با احترام میگه خانم آرایشت یکم زیاده ها

منم بهش احترام میزارم و کمش میکنم 

هیچی ندارم بنویسم...فقط می دونم تو قشنگترین خیر خدا بودی برای حکمت زندگی من❣خدایا شکرت ک منو لایق واژه ی زیبای مادر دونستی🙏👼خدایا به عظمتت قسم هرکس ک منتظر فرزنده  زودتر دامنش رو سبز کن🤲🙏آمین
2706