2733
2739
تو چ کردی عزیزم

وای تا شنبه نمیتونم برم آز بدم همه جابسته اس

خدایا مواظب پسرم وهمسرم باش🤲‌‌‌                           وزن اولیه ۹۰ وزن فعلی۷۰😍 وزن هدف اول ۶۸ 😢 وزن هدف دوم ۶۴😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بچه ها جون نینیاتون برام حساب کنین چندوقتمه

من همیشه سوم چهارم پ میشم این ماه نشدم بیبی مثبت بود الان چندوقتمع

توروخدا هرکس نمدونه یامطمین نیس چیزی نگه

مردادیا عشقن  میگی نه نگاکن🙂....کاربری دست دو نفره منو خاله م
چی شد عزیزم نرفتی ازمایش من دوباره تست دادم مثبت شد ولی هفته ی دیگه میرم آزمایش

منم هفته ای دیگه میرم الان بسته ان

عکس بی بی امروزت روبفرس

خدایا مواظب پسرم وهمسرم باش🤲‌‌‌                           وزن اولیه ۹۰ وزن فعلی۷۰😍 وزن هدف اول ۶۸ 😢 وزن هدف دوم ۶۴😢
دوباره امروزم تست زدی؟

نه نداشتم تست عکس امروزت روبفرس

2738
منم هفته ای دیگه میرم الان بسته ان عکس بی بی امروزت روبفرس

عزیزم ازش عکس نگرفتم خطش پررنگ تر بود، مال تو رو عکس نداری؟ چند روز از وقتت گذشته؟

اللهم صلی علی محمد و آل محمد(وعجل فرجهم)
عزیزم ازش عکس نگرفتم خطش پررنگ تر بود، مال تو رو عکس نداری؟ چند روز از وقتت گذشته؟

یکشنبع که تست زدم ۳۴بودم 

من دل وکمر گاهی وقتا درد میگیره ..توچطور

مبارک باشه

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.
2706