2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خخ من خوندم  و زن گیری  پسرا😁😁

روزی ک رفتم سونو، دکتر ک بهم گفت دخملی،انقد ازخوشحالی جیغ زدم،کم مونده بود ازش کتکرو بخورم،دورسرت بگردم سالم بدنیا بیا،بخاطرت همه ی دردای عالمو تحمل میکنم ک فقط بغلت کنم ،ببوسمت،عطر تنتو باتمام وجود بفرستم تو ریه هام😍😁قربونت بشم نانازم😍🥰🤩😘
2728

کارتی که بهداشت بهت داده رو خط سبز باشه یعنی نرماله،خط نارنجی کمبود وزن و خط آبی و بالاتر اضافه وزن

مهربانی را اگر قسمت کنیم💕من یقین دارم به ماهم میرسد!           آدمی گر ایستد بربام عشق❤دستهایش تا خداهم میرود🤞

واي ديگه برا بالاي دو سال ماه نگين.٣٣ ماه چيه ديگه برا خودش مردي شده بگو تقريبا سه ساله.

براش دسر هاي سالم خوني با شير و ژلاتين و آرد برنج و نشاسته و چهار مغز و شيره انگور و تخم مرغ و... درست كن يه ساعت بعد وعده اصليش بده بخوره.لازمم شد با دكتر مشورت كن مولتي بده

البته اگه لاغر بودا.لاغز نبود بيخودي چاقش نكن

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️