2737
2739

کابینتام پره برا همین سبد و سیخارو میزارم توو اجاق گازم چندماه پیش توری روغن گیر دسته پلاستیکی خریده بودم گذاشتم توو اجاق گاز اون قسمت شعله بالاش که اصلا دیده نمیشه بعد دیگه کلا یادم رفت چند وقت پیش کیک خواستم بپزم دیدم از فر داره دود میزنه بیرون سریع رفتم برش داشتم ولی قسمت پلاستیکش اب شده بود و اصلا طوری نیستکه بشه اون قسمتو تمیزش کرد باید با اچار و...بازش کرد و....حالا پریروزم خواستم کیک بپزم شوهرم گفت فر اجاق رو روشن کن هود و در و پنجره های باز بزار بسوز  تموم شه منم همینکارو کردم و چند دیقه بعد دود تموم شد حالا امروز کیک گذاشتم فر پخت اخرسر قسمت بالارو روشن کردم دیدم دود بلند شد کیکو برداشتم گفتم بسوزه شاید تموم شه ولی تموم نشد که نشد اون قسمت که پلاستیک اب شده آتیش گرفت شیر گازو بستم با اب پاش خاموش کردم ولی خونه پرررر دود شد درو پنجره های هواکش و هود رو روشن کردم  دود تخلیه شد ولی بو گند پلاستیک سوخته توو خونه مونده چیکار کنم بره؟ اسپندم دود کردم فایده نداره

حتی توو اون قسمت اسفنجی جارو برقی عطر زدم جارو برقی رو روشن کردم...ولی فقط برا یکی دو دیقه بوی خونه عوض شد😣چیکار کنم؟

💕

توی یک قابلمه کوچیک آب بریزید و یه تکه چوب دارچین و زیرش را روشن کنید تا بوی خوب پخش بشه

یا آب با پوست پرتقال

آینده ای میسازم که گذشته در مقابلش زانو بزند!......خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731