2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دقیق نمیدونم ولی خوب سنگک خیییلی بهتره وبه نظرم برای بچه یکساله سبک تر هست تابربری

نمیخوره حتی داخل شیرم تیلیت کنم دست میکنه دهنش در میاره

لطفا برای شفای برادر زادم یک صلوات بفرستید 💜
2738

همه چیزز ما مضره چکارش داری بده بخوره اگه  میتونی خودت بدرس 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
همه چیزز ما مضره چکارش داری بده بخوره اگه  میتونی خودت بدرس

وای اره بخدا خسته شدم از بس گفتن اینا بده اونا نده دوستمم میگه بده بخوره بزار تا کوجیکه حالشا بیره

لطفا برای شفای برادر زادم یک صلوات بفرستید 💜
وای اره بخدا خسته شدم از بس گفتن اینا بده اونا نده دوستمم میگه بده بخوره بزار تا کوجیکه حالشا بیره

اره بابا بیخیال الان لواش خیلی خاصیت داره یاهمون سنگک جوش شیرین نمیریزن حالا پفکو چیپس باشه اره میتونی ندی ولی نون که نمیشه سعی کنید ازاد پزشو بیشتر بخرید اگه توشهرتون هست

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

بده بخور نوش جونش هرچی رو که ادم دوس داره بخوره با ولرم زیادمیچسبه به بدن 

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه