2737
2739
دل منو میسوزونه همش یه گروه خانوادگی داریم , انقدر قربون صدقه جاری جیغ جیغو بزن بهادرم رفت  ...

از اون  گروه  لفت  بده

بگو  نمیدونم  چی شده  حواسم  نبود دستم  خورد

تمام

تمام

هر گروهی اذیتت میکنه  لفت  بده

به خدا می ارزه برید یک منطقه پایین شهر و یک خونه ۴۰ متری ولی مستقل باشی الان بچه هم نداری که نگران تربیت بچه باشی و منطقه زندگی برات مهم باشه..

اگه ده سال دیگه هم با مادرشوهر تو یک خونه باشی زندگی ات هیییچ رشدی نخواهد داشت، رشد و پیشرفت تو مستقل شدنه..

جوونی ات رو هدر نده..اینا از روی تجربه است که بهت میگم..

مواظب باش این دعواها ادامه دار نشه و خیلی دهن به دهن خانواده شوهرت نگذار مخصوصا وقتی شوهرت هست خودتو مظلوم نشون بده و اصلا هییچ جوابی نده تاشوهرت مجاب بشه به دفاع ولی وقتی نیست گاهی اوقات حاضر جواب باش..

تو یک طبقه هستید و با یک آشپزخونه؟ یا در دو طبقه مجزا؟

درضمن اصلا اصلا دیگه سرویس بهداشتی و حموم و نظافت کاری رو انجام نده و اگه مجبور شدی تقسیم کاری داشته باش و نوبت کاری..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

از تهران رفتی اصفهان با یه پسری ازدواج کردی که نمیتونه خونه اجاره کنه 

و با پدر مریض و مامان ... زندگی میکنید ایا این زندگی ؟؟؟

زندگی بقیه رو با خودتون مقایسه کنید ایا واقعا این زندگی 

نمیخوام ناراحتت کنم یا بگم طلاق بگیر زندگیت و درست کن فقط براش تلاش کن که بهتر شه برو سر کار تا بتونی خونه اجاره کنی وقتی دسشویی خونه مادر شوهر و بشوری پولی بهت میدن از تشکر میکنن...........

2738

خودت را تغییر بده

کسی نمیتونه کمکت کنه حتی شوهرت

یه دوست داشتم توی شرایط شما می‌گفت هروقت شوهرم می‌رفت سرکارمیرفتم توی اتاق بیرون نمی آمدم تا برگرده

حتی برای دستشویی

اینقدر این رویه را ادامه داد سر سال واسش خونه گرفتن مستقل شد

بخاطر اینکه یه تیکه طلا سر عقد به من داد شوهرم , چنان قرشمالگری دراورد که زهر کرد شب عقدمو بهم, شما ...

منظورم اینه اگه احترام برات مهم هست 

پس برا همه باشه ن اینکه بگی با من خوب باشن با اون بد  خب همین بی تجربگی و خامیتو میرسونه

تا بووووده رفتار های نا پسند بین جاری ها و بین عروس و خواهر شوهر و مادر شوهر بوده عزیزم 

همین جوری ک شما الان بخاطر حرفی ک در مورد پدرت زدن ناراحت میشی،قطعا شوهرت هم ناراحت میشه ک با مامانش دعوا بگیری 

پس رویه زندگی رو عوض کن 

بریز دور چیزای الکی رو

ببین  هیچ  چاره  ای نداری  جز مستقل  شدن...هیییچ  چاره  ای نداری

حتی شده  همون  داخل  خونه  خونتو   جدا کن  مثلا دو تا  اتاق  بگیر برای خودت

از همین دعوا  استفاده  کن  خودتو  برای شوهرت  لووس  کن  ناز کن  بزار دلش بسوزه  و عذاب وجدان  بگیره  که چرا برات  خونه  مستقل نگرفت

ببین  اینجا بچه ها  گفتن چرا دستشویی  میشوری...وقتی اونجا زندگی  میکنی   فکر میکنن  چون  خونه تو هستش  باید  انجام بدی..همه ی کارها  رو انتظار دارن  خودت انجام  بدی...

تا  جدا نشی  همین  داستانه  عزیرم

طلا و... ندادی بفروشی  بری یه خونه  دیگه؟؟؟؟

نمیتونی یه  مقدار از اون  ۵۰  تومن  رو بگیری؟؟

خیلی حواست  باشه  به  جاری و خواهرشوهرات  اصلاااا  رو نده و اصلااااا  پیششون  زیاد  حرف نزن...

اگه  بتونی به یه  خواهر شوهرت خوب باشی   طرفدارت بشه  خیلی  خوبه

از اون  گروه  لفت  بده بگو  نمیدونم  چی شده  حواسم  نبود دستم &n ...

میتونه همین دعوا و قهر رو بهانه کنه برای لفت دادن راحت..وقتی اسی اینقدر حساسه که به قربون صدقه رفتن مادر شوهر به جاری موندن تو گروه فقط فکر رو خراب میکنه.. 

از تهران رفتی اصفهان با یه پسری ازدواج کردی که نمیتونه خونه اجاره کنه  و با پدر مریض و مامان . ...

عاشق,شوهرمم چرا طلاق بگیرم?این راه حل خوبیه?

شوهر من ماهی ۷ میلیون درامدشه , قبل اینکه ۵۰ تومن خرج خونه  کنیم نمیدونستم انقدر نامردن وگرنه مبرفتیم یه گوری 

2706