2733
2739
عنوان

برم دکتر یا نه

105 بازدید | 12 پست

سلام چند روزی بود دو طرفه گلوم درد میکرد و خوردن غذا برام مشکل بود و فکر میکردم سرماخوردگی هس و قرص سرما خوردگی و این چیزا میخوردم تا اینکه الان دو طرف گردنم ورم کرده آمده بالا یعنی چی ميتونه باشه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

زدم اینترنت با این علایمی که دارم احتمالاگواتر هس ولی به خاطر این ویروس ک رونا میترسم برم درمانگاه یه وقت محیط آلوده باشه بگیرم به نظرتون تحمل کنم یا برم دکتر یه وقت ک رونا نمیگیرم اگر برم خیلی میترسم؟ 

شمارش چنده عزیزم؟

کلبه سلامت راه را برای شما هموار کرده است. شما می توانید با برداشتن تلفن جهت پرسش و پاسخ پزشکی و روان شناسی و گرفتن شماره  70707018-021 در هر زمان از روز با یکی از پزشکان کلبه مشورت و پرسش و پاسخ پزشکی داشته باشید.

ببین زیر زبونتو چک کن ببین غدد بزاقیت مسدود نشده

همسر منم اینجوری بود زیر زبونش ی جوش کوچولو بود اونو دراورد خوب شد تورم گلوش

من ی مامان 24سالم😍دخترم هشت و پسرم 5سالشه❤️به خواست خدا دوباره با دستگاه باردار شدم❤️برای سلامتی من و خانوادم ی صلوات میفرستی😍
2738
زدم اینترنت با این علایمی که دارم احتمالاگواتر هس ولی به خاطر این ویروس ک رونا میترسم برم درمانگاه ی ...

ازمایش بزاغ باید بدی که ۲۴ ساعت باید تو ی ظرف اب دهنتون بریزید ... ازمایش مشخص میشه گواتر دارید یا تیروئیدی خدا نکرده . انشالله که جیزی نیست من البته اینطوری شده بودم که متوجه شدم غده لنفاوی التهاب . هر بار که درد زیاد بکشم اینطور میشه زیر گلوم . 

ببین زیر زبونتو چک کن ببین غدد بزاقیت مسدود نشده همسر منم اینجوری بود زیر زبونش ی جوش کوچولو بود او ...

نه جوش ندارم میترسم نميدونم چیکار کنم برم دکتر یا نه؟

یعنی توی این اوضاع ویروس برم درمانگاه مشکلی نیس؟

من با اونی که باردارم ازمایش مبخواستم بدم واجب بود . زنگ زدم ازمایشگاه گفتن ازمایش در‌منزل انجام میشه . شما اول ی تماس بگیر اینجا ببین چی‌میگه شایدداصلا چیز جدی نباشه که انشالله همینطور . بعدا راجبش تصمیم بگیر ک بری یا نه