2733
2734
عنوان

داستان زندگیم ک منو از بین برد :)

| مشاهده متن کامل بحث + 5741 بازدید | 123 پست

عزیزم فقط سعی کن خودتو به خدا نزدیک کنی خدا اون چیزی که یه عده هر مذهبی مارو ازش ترساندن نیست خدا آرامش مطلقه

روزگارم به دوری از مرد های زندگیم گذشت ،پدرم ،برادرم ،عشقم شوهرم و پسرم خدایا هرجای دنیا که هستن مواظبشون باش        هر وقت که بودی همه چیز قشنگ شد.       تا وقتی که چیز هایی که برای بقیه اتفاق افتاده برای شما اتفاق نیفتاده  در موردشون قضاوت نکنید       

خدا خودش کمکت کنه گلم واقعا متاسف شدم😔

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بفرما بیرون لطفا میتونی باور نکنی دوست عزیز ☺️

شک نکن میرم نی نی سایت شده پر دوست پسر و رابطه نامشروع و خیانت و داستان شخمی تخیلی و خریدن دلسوزی این امت ساده و نشستن و خندیدن به ریش امثال ما حقا که هر چی سرمون بیاد حقمونه از ماست که بر ماست.

گلومون مونده زیر چاقوی کند روزگار....نه میبره نه ول میکنه!!!!! بیشعوری اگه درد داشت بازم یه عده ای مسکن میخوردن به کارشون ادامه میدادن......... هر چی رو که گفتیم خدا نصیب نکنه فول اچ دی نظاره گرش بودیم!!!
2740
فدات شم گلم:) 

عزیزی😘

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
بفرما بیرون لطفا میتونی باور نکنی دوست عزیز ☺️

من  باور کردم اتفاقا ولی با این کامنت بفرمایید بیرونت که گفتی شک کردم بهت .....

هر کی اینو گفته تو این سایت تهش مشخص شده تاپیکش دروغه

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

مامان منم همیشه روابط نامشروع داشته وقتی به اینکه قراره بله جهنم فکر می کنم دیوونه میشم

روزگارم به دوری از مرد های زندگیم گذشت ،پدرم ،برادرم ،عشقم شوهرم و پسرم خدایا هرجای دنیا که هستن مواظبشون باش        هر وقت که بودی همه چیز قشنگ شد.       تا وقتی که چیز هایی که برای بقیه اتفاق افتاده برای شما اتفاق نیفتاده  در موردشون قضاوت نکنید       
من  باور کردم اتفاقا ولی با این کامنت بفرمایید بیرونت که گفتی شک کردم بهت .....

نمیتونن اروم کنن نمک می‌پاشن، حالم بد میشع وقتی نمی‌خوان باور کنن همچین زندگی هایی هس

2706