2733
2734
عنوان

شوهرم تیک مذهبی داره 😪😪😪

| مشاهده متن کامل بحث + 1541 بازدید | 84 پست
همین الانم داد میزنه بابام پاشو نماز بخون من ازدستت راضی نیستم نماز نمیخونی . 😒😒😒 هنوزم فوضول کا ...

اخهه  عزیزم  مطمعن باش  به خاطر خودت‌میگه  خدا حفظش  کنه  واست   ..حالا  شوهرمن   با صدای بلند نماز میخونه صبحها که پاشم   نقی اون روز دیدم  اینکارو میکرد  غش کردم  از خنده  گفتم عه عینه تو 🤣🤣🤣

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفاقا میخاستم بگم  اگه بچه داری   بینه  شما میخونید تو تربیت  اونم تاثیر داره ، ...

ایقدر التماس می‌کرد بیایید با هم نماز بخونیم میگفت واسم چادر سفید بگیر و خودتون بیایید نماز بخونیم ه چند ماهی گیر داده بود حالا دیگه نمیگه من وقتی روش باردا بودم بیشتر از نصف قرآن رو خوندم  و هر روز آیت الکرسی میخوندم نمازم که اصلن ترک نمیشد دقیقا الان خیلی آروم و مودب و باهوش هست همه میگن چیکارش کردی آنهمه بانظم و مودب هست خودم که میگم مال همون معنویات بوده 

خیلی وقته حرفهای دیگران اذیتم نمیکنه میخوام سال 99 پر رو، پوست کلفت،و بیخیال زندگی کنم اما میخوام رک باشم جواب بدم مظلوم نباشم  و خودخوری نکنم💪💪💪💪  
اخهه  عزیزم  مطمعن باش  به خاطر خودت‌میگه  خدا حفظش  کنه  واست   ...

لااقل نماز بلند خوندن ی آرامشی ، ی چیزی داره بالاخره

اینا همش دعوا و تهدید و منت 

کارایی که تموم باباها میکنن رو منتشو سرم میذاره تا نماز بخونم

یعنی ۲۰ ساله این روش جواب نداده نمیدونم چرا روششونو عوض نمیکنن. واقعا کفرمو درآوردن

جدال درونیم که نمیتونم نماز بخونم ی طرف . کارای رو مخ مامان بابام ی طرف 😐😐😐😑😑😑

2728
ایقدر التماس می‌کرد بیایید با هم نماز بخونیم میگفت واسم چادر سفید بگیر و خودتون بیایید نماز بخونیم ه ...

خوب دختر خوب  وقتی خودت میدونی  چرا پس 🤭🤭    از خدا  بخاه  کمکت میکنه  وقتی  اذان میزنه   حس کن یکی  بهت  زنگ زده تو باید گوشی و برداری  و جواب بدی .چند روز بخون عادت‌میکنی   ،منم  خیلی دوست  اول وقت نماز بخونم  

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
همین الانم داد میزنه بابام پاشو نماز بخون من ازدستت راضی نیستم نماز نمیخونی . 😒😒😒 هنوزم فوضول کا ...

من پدرم این شکلی بود مخصوصا اونوقت سرویس بهداشتی  تو حیاط بود زمستون صبح اذیت می‌شدیم اما مادرم تشویق می‌کرد 😂😂😂 کاش یبار دیگه پدرم صبح صدام بزنه پاشو نماز بخون  پدر و مادر رحمت و ببخشش الهی  به فرزندن امیدوارم پدرم در این کرونا سلامت بمونه و آخرش یه مرگ در خور اونهمه نماز و دعا و روزه داشته باشه 🙏🙏🙏

خیلی وقته حرفهای دیگران اذیتم نمیکنه میخوام سال 99 پر رو، پوست کلفت،و بیخیال زندگی کنم اما میخوام رک باشم جواب بدم مظلوم نباشم  و خودخوری نکنم💪💪💪💪  
لااقل نماز بلند خوندن ی آرامشی ، ی چیزی داره بالاخره اینا همش دعوا و تهدید و منت  کارایی که ت ...

نه   گلی  اونا میخان تو با نماز خوندن  شیطان ازت دور باشه  پدر و مادرن دیگه مطمعن باش  دلسوزتر از اونا   کسی واست نیست، یاد داداشم میفتم  همسن و سال  خودته متولد ۷۷   فازتون  فرق داره   در کل عاشقوتنم   🤣

تابستان گذشته شبی که اینجوری شد تا یکهفته نماز میخوند بعدش ترک شد حالا ببینم فردا چی میشه 😂😂😂

کمکش کن ادامه بده .وقتی خواست ترک کنه بگو فقط واجباتو انجام بده فقط نمازاتو بخون

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57
2738
من پدرم این شکلی بود مخصوصا اونوقت سرویس بهداشتی  تو حیاط بود زمستون صبح اذیت می‌شدیم اما مادرم ...

وااای چقدر جالب که از این خاطره بد داری با لذت میگی😐😂😂😂

ببین من چقدر حرصی ام ولی تو میگی وااای یادش بخیر

لااقل نماز بلند خوندن ی آرامشی ، ی چیزی داره بالاخره اینا همش دعوا و تهدید و منت  کارایی که ت ...

آخيش اجبارت میکنن کاش با یه آخوند از این حسابی ها مشورت میکردن پسر عموی مادرم حجةالاسلام هست پدرم دعوتش کرد تو باغ مون بعدش به من و خواهرم گفت چه زود بزرگ شدین دیگه پدرم گفت بخاطر نماز صبح ازشون ناراحتم البته قربونش برم با خنده گفت اونم آخونده یجوری با بابام حرف زد که دیگه هیچ وقت مجبورمون نکرد 

نه عزیزم اشتباه متوجه شدی اتفاقا من خودم ترس دارم میگم یه عمر نماز و روزه گرفتم الان بی دین از دنیا ...

اهان متوجه شدم فک کردم میگی بعد کرونا نماز میخونم مثل من که هنوز منتظر  شنبه واقعیه شروع رژیم و ورزش هستم😁

اره رفت و امد ها که درسته بعد کرونا⚘😘

نه   گلی  اونا میخان تو با نماز خوندن  شیطان ازت دور باشه  پدر و مادرن دیگه مطمع ...

خب منم میخام شیطون ازم دور بشه ولی اینطور خشن رفتار کردن کاریو درست نمیکنه . خب هر دهه ای ویژگی های خودشونو دارن . بنظرم بابا مامانا با عصبانیت رفتار کنن بیشتر ما رو منصرف میکنن کاری که اونا میخان رو انجام بدیم😒

وااای چقدر جالب که از این خاطره بد داری با لذت میگی😐😂😂😂 ببین من چقدر حرصی ام ولی تو میگی وااای ...

خب دلم واسه اون روزا تنگ میشه 😪😪 مطمعنم یه روز تو مثل من میشی و یادت میاد 😂😂 هیچ کس پدر ومادر آدم نمیشه مهربان و دلسوز فرزند 😪😪 پدر ومادر شما خیلی دوستت دارن و بخاطر خودت میگن نماز بخون اما نحوه بیانشون مشکل داره متاسفانه 

آخيش اجبارت میکنن کاش با یه آخوند از این حسابی ها مشورت میکردن پسر عموی مادرم حجةالاسلام هست پدرم دع ...

عاره بنظر منم مامان بابام تو روش تربیتی شون به بن بست رسیدن ولی نمیدونم چرا از کسی کمک نمیگیرن و ادامه میدن به کاراشون

خب دلم واسه اون روزا تنگ میشه 😪😪 مطمعنم یه روز تو مثل من میشی و یادت میاد 😂😂 هیچ کس پدر ومادر آد ...

عاره واقعا. من خیلی با بابام حرف زدم تاحالا . قبول هم میکنه که کاراش اشتباه بوده ولی بار بعد همونطوری رفتار میکنه😐😂😂😂

خب منم بی تقصیر نیستم . من هیچ قدمی برنداشتم یا نتونستم بردارم در راستای نماز خوندن😑

2706