2733
2734
عنوان

مجردا بیاید

218 بازدید | 29 پست

شما دوست دارید ازدواج کنید؟

من تازگی ها میخوام و بهش فک میکنم 

اما میدونید به یه چیزایی فک میکنم مثلا بعضی قسمتای بدنم تیره شده ترک پوستی دارم چمدونم موهام وزه و فلان خلاصه دوست دارم بهترین خودم باشم

شرایط خونه خیلی بده اینجا یه شهر کوچیکه همه هم زود ازدواج میکنن 

زندگی یک پژواک است آنچه می فرستید بر می گردد❄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب به خودت برس بیشتر 

مو که چاره داره الان همه میرن صاف میکنن یا همون فرو میتونی خوش حالت ترش کنی 

ترک پوستی اینام که اکثرا زنا دارن میتونی با روغن نارگیل و کرم ا این چیززا کمترش کنی 

کلا بگم خوشبختی به این چیزا نیست عزیزم بگو اقبالم بلند باشه

2728

عزیزم مگه موی وزم ایراد محسوب میشه؟

ترک پوستی رو همه خانوما دارن یا بعدا میگیرن

همه هم بدنشون رنگای متفاوتی داره

اینا چه حرفیه فدات شم؟

برات ایت الکرسی خوندم که ازدواج موفقی داشته باشی💚

2738

اوهوم منم دوس دارم ازدواج کنم،بعضی قسمتای بدنم تیرس،شرایط خونم اصلننن خوب نیس

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    

من آرزومه در اولین فرصت ازدواج کنم

گرگ  باش...       هیچی دیگه همین!       اصن به من چه؟!      مرغ باش تخم بزار!  والا!!!   الماس_شب هستم.   یه روز یکی درمورد بی اعتقادیش به خدا تاپیک زد،منم نظر گذاشتم و مخالفش بودم،اما در عین ناباوری کاربریمو تعلیق کردن! #نی_نی_یار_با_دقت😒.  عاشق حیواناتم😍 اگر مسائل روان شناختی/شخصیتی براتون پیش اومد،بپرسید میتونم کمکتون کنم.
2706