2737
2739
عنوان

من با این خانواده ام چیکار کنم ؟

155 بازدید | 15 پست

عاقا من این پسر عموم رو خیلی دوست دارم ک توی فامیل کاملا ضایع بعد توی جمع خانودادگی ک من پدرم مادرم برادرم و داییم بودیم بابام داشت نماز میخوند بعد برادرم گفت حالا کی میاد این نگارو بگیره و بعد داییم ک۲۳سالشه گفت خب حسین دیگه(حسین پسر عمومه) بعد مامانم گفت نه حسین حیفه واسه این دختر اون خیلی اقااست و.. بابامم خندید و گفت راست میگه مامانت حسین گناه داره 😭😭😭😭😭😭😭بیاید بگید من خوبم تورو خدااااا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دانشجو پزشکی 😁 دانشگاه بابل میخونه 

خب اگه قند تودلشون اب بشه، که بدتره ،اینجوری میگن که طرف خیالش راحت باشه نظری روش  ندارن‌

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....
2738
مهم خود حسینه حسین بخاد میاد  حسین نخاد نمیاد با دعای گربه سیاهم بارون نمیاد جوش نکن تو خا ...

شاید باورت نشه به خواطر اون رفتم تجربی ب خواطر اون درس میخونم رمز گوشیم اسمش +اسم خودمه رمز اینیستام همینه پروفایلم عکس خودمو خودشه بعد اون بیشعور تا میگم منو دوست داری؟ میگه استقفرالله خیلی مذهبیه

بیخیال سر به سرت میزاره من تو عقدم عصر میگفتم به مامانم همسرم چقدر مرتبه کشو لباساشو ببینی همه مرتب و تا شده حتی کشو جوراباش مرتب و منظمه همسرم تمیز و مرتبه من وسواسی هستم خیلی اما کمی شلخته و بهم ریختست اتاقم گاهی کمی تنبل هم هستم تو کار کردن برعکس همسرم مامانم میگفت حیف اون مرد اومد تو رو گرفت کلاه گشادی سرش رفته من در کمال ریلکس بودن گفتم خیلی هم دلش بخواد کی رو پیدا کنه از من بهتر و خانم تر من بعد عقد کارمند شدم دیگه باید روزی صد بار خدا رو بابت داشتنم شکر کنه مامانم گفت اونا که صد البته سر به سرت گذاشتم دیدم اعتماد به نفست مثل خودم بالاست 😂😂😂 گاهی خودمم به شوهرم میگم گناه داری زن به این تنبلی و بد اخلاقی گیرت اومده آخه همش زود جوش میارم سرش عصبانی میشم 

2706