2733
2739

تا الان خونه بود ارامش داشتم اون مپقعی که میرفت سر کار هر شب تا صبح از استرس کرونا گریه میکردم مبترسم تعطیلشون نکنن بخواد بره حاضرم اخراج بشه اما نره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شوهر منم میره، نگران نباش اگه بهداشت رو کامل رعایت کنن انشالله چیزی نمیشه

یه دونه پسر دارم من قند و عسل دارم من شاخه نبات و نقل تر بغل بغل دارم من   پسر دارا خوشبخت ترین آدمای روی زمینن    عاشقتم پسر یکی یه دونه م  
2738

اگه حتی مریضی خاصی داشته باشه احتمال 60 درصد خوب میشه 

اگه سالم باشه که اصلااا طوری نمیشه مثل سرماخوردگی دوره داره خوب میشه 

اینکه میبینی گندش کردن به خاطر اینه که افراد مشکل دار براشون خطر سازه

خدایا مرسی❤️💋

شرایط پیش اومده باید ساخت 

مدیریت کرد 

ومنطقی بود 

گریه چیه عزیزم تو بچه ک نیستی قوی باش ومحکم همه باید سعی کنن قوی ومحکم باشن 

من خودم باردارم بخدا ولی استرس نمیدم بخودم توکلم بخداست خدا رحمتشو از مادریغ نمیکنه از هیچ چیزی نترس توکلت ب خدا باشه

عشق زندگیم همسرم 💑بهترین و شیرین ترین اتفاق زندگیم تویی همسر مهربانم

منم دو هفته به عید یکی از اقوام فوت کرد بخاطر کرونا بدجور ترسیدم بخاطر همسر و پدرم که سر کار میرن تا خود صبح گریه کردم تو عقدم البته من فرداش زنگ زدم به همسر التماس که دیگه نرو سر کار ایراد نداره اخراج شی آخه کارش طوری بود که خیلی ریسکش بالا بود تا اینکه یهو بهش گفتن بعد دو روز میتونین دور کاری کنید و الان تو خونه هست بیست روزه من آرامش دارم فقط نگران پدرمم الان خدا کنه این کابوس تموم شه زود خیلی سخت شده تحملش

اگه حتی مریضی خاصی داشته باشه احتمال 60 درصد خوب میشه  اگه سالم باشه که اصلااا طوری نمیشه مثل ...

ولی طولانی مدت و دور مدتشو هنوز کسی نمیدونه پس باید خیلی مواظب باشی و رعایت کنی تا خدایی نکرده عواقب این ویروس ناشناخته چه دراز مدت چه کوتاه مدت درگیرت نشه خدا دور کنه از همه وسلامتی بده 

امین

عشق زندگیم همسرم 💑بهترین و شیرین ترین اتفاق زندگیم تویی همسر مهربانم
ولی طولانی مدت و دور مدتشو هنوز کسی نمیدونه پس باید خیلی مواظب باشی و رعایت کنی تا خدایی نکرده عواقب ...

منو شوهرم خیلییی رعایت میکنیم ولی الان هر دو گلو دردیم 

امیدوارم زودتر از شر کرونا خلاص شیم 

خفه شدم تو خونه 

خدایا مرسی❤️💋
2706