2733
2739

خیلی دلم گرفته، دلم میخواست این ماهو بیشتر با مادرم میبودم، برام غذا میپخت بهم محبت میکرد،اول اسفند یه سرماخوردگی ناجور گرفتم که خانواده شوهرمو مقصر میدونم چون تو دوره بارداری من اصلا کوتاه نمیومدند از دورهمی هفته ایی دوبار خونه مادرشوهرم میرفتیم وبقیه هم میومدند با حدود 9 تا نوه کوچولو که هر بار یکیشون مریض بود، از اول مهر 6 بار سرماخوردم هربار بعد مهمونیا اول شوهرم میگرفت بعد من، به شوهرم میگفتم هر وقت مادرت تنهاست بریم لزومی نداره همه رو هر هفته ببینم، چون ریه هام ضعیف بو و دکتر میگفت سرمانخوری کیسه آب پاره میشه با سرفه زیاد... خلاصه شوهرم نمیتونست به مادرش نه بگه و هربارم بوس و بغل کردن بچه ها که مریض بودند و دوروز بعد مریضی خودشو من.... مادر من چون روماتیسم داره و سیستم ایمنی ضعیف تو حالت عادی هرکس سرماخورده میگه و خیلی مراقبه، سرماخوردگی آخرم اول اسفند بود که دوباره بعد شوهرم گرفتم و تو مهمونی های دوهفته آخر خواهر شوهرم که مسافرت رفته بودند و زیارت قم سرمای بدی خورده بود اونموفع نمیدونستند کرونا اومده اما بعد از اینکه خودش خوب شد و دونه دونه 4 تا بچه های کوچیکش میگرفتند و تومهمونی کلا بغل شوهرم بودند و جشن تولداشونو.... با افتخار جلو منو شوهرم میگفتند باور کنید کرونا بودا دکتر بهم گفته بود جایی نرو خیلی سرماخوردگی عجیبی بود نفسمون در نمیومد بچه ها چقد عجیب بود سرماشون... همون روزا بود که شوهرم گرفت و من اول اسفند از شوهرم گرفتم... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

الهی عزیزم زن دایی منم ۷ام زایمان کرد خیلی براش سخت بود با اینکه خودش هم پزشکه

همش نگران بود و هی تو گروه های پزشکی که صحبت از کرونا میشد استرس میگرفت

ولی خداروشکر هم زایمان راحتی داشت و هم چیزی نشد 

البته یه اتاق خصوصی گرفتن که مبادا اتفاقی بیفته شمام همین کارو بکن

خیلی سعی کردم تحمل کنم این دفعه رو اما دلم از شوهرم گرفت که التماسشو کرده بودم دفعه آخری که تو روخدا مراقبم باش من دیگه از سرفه کردن خسته شدم اگه خانواده ات سه شنبه میاند تو به مادرت بگو ما چهارشنبه میاییم که حد اقل مکمتر تو تماس با بچه ها باشم و مریض نشم. اما نمیتونست مقاومت کنه در مقابل خواست مادر و خواهرا... 

وقتی اون مریضی کوفتیو گرفتم یه روز که خیلی حالم بود یعنی 3 اسفند ماه ترسیدم تو خونه بمونم شوهرم میخواست بره سرکار من ترسیدم زایمان زودرس کنم چون حالم خیلی بد بود مجبور شدم انتخاب کنم برم خونه مادرم یا نه... 

رفتم که ای کاش نمیرفتم... 

یعنی کرونا گرفتین؟

شاید اونجوراهم ترسنام نیست وقتی ندونی چیه نریضی زودتر خوب میشه ادم

۱۴۰۰/۱/0۲....از امضام رد نشو راخت بیا یه دقه😢. ... 1399/۱۲/۱۴بچه ها من جیگر گوشمو از دست دادم دعا کنید خدا باز بهم ببخشه و واسه آروم شدن داغ دلم صلوات بفرستید لطفا... 1399/۱۲/۰۴امروز صدای قلب معجزه خدارو شنیدم😍.   ..  1399/۱۱/۱9 من امروز فهمیدم مامان شدم دعا کنید‌سالم‌و سلامت بغلم‌بگیرمش .الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد ‌یه‌ کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚
2738
مادرشوهر هم مادره  اینجوری نگید

ب نظرم رفتار خونواده شوهر بستگی ب ارزشی ک سوهر جلو اونا بهمون میده داره من شوهرم حلو اونا دعوامم میکنه ها یا خیلی بد رفتار میکنه ولی اونا هم خوبن هم دوستم دارن هم تا حالا کدورتی نشده

۱۴۰۰/۱/0۲....از امضام رد نشو راخت بیا یه دقه😢. ... 1399/۱۲/۱۴بچه ها من جیگر گوشمو از دست دادم دعا کنید خدا باز بهم ببخشه و واسه آروم شدن داغ دلم صلوات بفرستید لطفا... 1399/۱۲/۰۴امروز صدای قلب معجزه خدارو شنیدم😍.   ..  1399/۱۱/۱9 من امروز فهمیدم مامان شدم دعا کنید‌سالم‌و سلامت بغلم‌بگیرمش .الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد ‌یه‌ کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚
مادرشوهر هم مادره  اینجوری نگید

مادر هست ولي خودخواهه تازه بعد ازدواج يادشون مياد يه پسري هم داشتن كه بايد به هم محبت كنن اين بنده خدا كه حامله هست ٦ بار سرما خورده شايد ممكن بود كرونا گرفته باشه مادر نيست

ب نظرم رفتار خونواده شوهر بستگی ب ارزشی ک سوهر جلو اونا بهمون میده داره من شوهرم حلو اونا دعوامم میک ...

آره شرط اول که احترام همسره 

ولی اگه به اونا احترام بذاری و مثل مادر خودتون باهاش رفتار کنید مادرشوهره ام عین دخترش باهاتون رفتار میکنه

2706