2733
2739
عنوان

از کرونا فوت شد

2475 بازدید | 51 پست

یکی از آشنایان یک ماه پیش رفته قم. کرونا گرفت فوت شد. پسرش رئیس بیمارستانه اونم گرفته. شوهرشم گرفته. یک پسرش طبقه بالای خودشون زندگی می کرده اونم گرفته حالش خرابه. کرونا بیداد میکنه. مردم خودتون به فکر خودتون باشید. خودتون به داد خودتون برسید. خودتون رعایت کنید. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اره امروزم ی خانم باردار کرونایی نوزادش ب دنیا اومدنی با هم فوت شدن تو شهرمون

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
2738

راست میگن حسن ریوندی گرفته؟ 

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد

حسن ریوندی هم گرفته😢

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    

سلام
به این لینک یه سری بزنید         >    خیلی ها با این درمان ها خوب شدن
خود چین هم با طب سنتی خودش تونست کرونا رو مهار کنه    (وزیر بهداشت چند روز پیش دستور ورود پزشکان طب سنتی را برای درمان کرونا داد)
https://t.me/darmancronataleghani

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
2706