2733
2734
استخرا بازن ؟

نه

من دوستم خونش استخر داره

خودش مشهد نیست خیلی وقته.

جهنم همون زندگی اجباری با احمق های اطرافه...                                                                               بحث اول انسانیت چیه؟اینه که به سلیقه همه احترام بزاریم.طرف با حجابه،به تو ربطی نداره.بی حجابه،به تو ربطی نداره.تتو داره،به تو ربطی نداره.چاقه،به تو ربطی نداره.قیافش کجه،به تو ربطی نداره.به همه باید احترام بذاری.             
چشمام بزوربازه دلم تنگ شده واسه خدا میخام رابطموباخدا اصلاح کنم منتظر اذانم ومیچرخم توتاپیکا تایه ذک ...

وای منم خیلی میترسم ج

دلشکسته  ک باشی...ساده ترین حرف ها اشکت را در می اورند...دلشکستگی پیچیده نیست...یک دل،یک آسمان،یک بغض از آرزو های ترک خورده                                                         ...به  همین سادگی...                    دلشکستگی هایم را زیر دوش حمام میبرم...    بغض هایم را زیر شر شر آب داغ میترکانم...                       تا همه فکر کنند                          قرمزی چشمانم از دم کردن حمام است...                دلشکستگی درد دارد معنا ندار 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشغوله چی ؟

یکی از اقوامم قهر کرده رفته هر جارو میگردیم پیداش نمی کنیم تورو خدا دعا کنید پیداش کنیم😭

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)
وا ؟ چرا این حرف رو میزد ؟ 

میگفت عقاید من فرق داره و فلان.منم بهش گفتم هر عقیده ای داری جایی جاز نزن.بقیه فکر کردن من میخوام هدایتش کنم و ازش طرفداری کردن😂😂😂😂

خدایا شکرت بابت‌هدیه ای که بهم دادی.❤❤❤❤❤الحمدالله ربّ العالمین🌹🌹🌹❤❤❤
2731
چشمام بزوربازه دلم تنگ شده واسه خدا میخام رابطموباخدا اصلاح کنم منتظر اذانم ومیچرخم توتاپیکا تایه ذک ...

عزیزم از گوگل پلی برنامه تقویم و روزشمار یومی رو دانلود کن کل قرآن هست با معنی و صحیفه سجادیه با معنی و کلی ذکر هم داره 😊

هنوز پیدا نشده بنده خدا

نه به قران داریم دیونه میشیم بخدا

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)
2738
یعنی چی

وقتی شبا میخوابم حس میکنم اتفاق بدی افتاده

حس میکنم عزادارم یا یه بلایی سرم اومده که دارم شب میخوابم

بهم حس بدبختی و مظلومیت و تنهایی میده

‏گناه منم مثل شما خوشگلیم بود، خدا گناهامو بخشید این شکلی شدم  

من بخاطر حرفی که سرشبی به مامانم گفتم تا به خودش بیاد میدونم بدجور بهش گفتم ولی خواستم بهش بر بخوره و به خودش بیاد،دعا کنید خدا کمکش کنه تا از پیش مادرش بره و خودش بتونه مستقل بشه خیلی در عذابه اونجا ولی میترسه مستقل بشه و نتونه خودش زندگیش رو بچرخونه دست تنها

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
ای بابا طول کشیدا من اونشب بهم گفتی صلوات فرستادم براش که ایشالا زودتر پیداش کنید

مرسی عزیزم انشالله🌹

همین نیم ساعت پیش از استخر اومدم خونه. دارم سیب زمینی میخورم 

میشه بپرسم‌کدوم منطقه مشهد هستید؟

خدایا شکرت بابت‌هدیه ای که بهم دادی.❤❤❤❤❤الحمدالله ربّ العالمین🌹🌹🌹❤❤❤
وقتی شبا میخوابم حس میکنم اتفاق بدی افتاده حس میکنم عزادارم یا یه بلایی سرم اومده که دارم شب میخواب ...

وای منم تازا تا چشام گرم میشع یهو با تنگی نفس و ضربان قلب بیدار میشم 

دلشکسته  ک باشی...ساده ترین حرف ها اشکت را در می اورند...دلشکستگی پیچیده نیست...یک دل،یک آسمان،یک بغض از آرزو های ترک خورده                                                         ...به  همین سادگی...                    دلشکستگی هایم را زیر دوش حمام میبرم...    بغض هایم را زیر شر شر آب داغ میترکانم...                       تا همه فکر کنند                          قرمزی چشمانم از دم کردن حمام است...                دلشکستگی درد دارد معنا ندار 
2706