2737
2739

شیشه خیلی بده توهم میزنن

دلشکسته  ک باشی...ساده ترین حرف ها اشکت را در می اورند...دلشکستگی پیچیده نیست...یک دل،یک آسمان،یک بغض از آرزو های ترک خورده                                                         ...به  همین سادگی...                    دلشکستگی هایم را زیر دوش حمام میبرم...    بغض هایم را زیر شر شر آب داغ میترکانم...                       تا همه فکر کنند                          قرمزی چشمانم از دم کردن حمام است...                دلشکستگی درد دارد معنا ندار 

دوست گلم من نمیدونم چند سالته اما سعی کن برای خودت ارزش قائل بشی رابطه جنسی ابتدایی ترین کار تو زندگی مشترکه وقتی همچین چیزی ندارید و همسرت شیشه مصرف میکنه و حتی زندگی تو براش مهم نیست چرا میخوای باهاش بمونی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دوست گلم من نمیدونم چند سالته اما سعی کن برای خودت ارزش قائل بشی رابطه جنسی ابتدایی ترین کار تو زندگ ...

اره کامل میدونم 

خیلی هم تحت فشارم خانوادم میگن جداشو 

ولی نمیخام ولش کنم خداقل ازاین وضعیت دربیاد بعد

خیلی وقته رابطه ندارم 

حتی مهم نیست براش 

دیروز حالم خوب نبود خانوادش همه شون دورسرم بودن ولی همسرم یبار نپرسید کجایی؟حالت خوبه 

دلم میشکنه اینارو میبینم ولی پدرش میگه دست خودش میست بیماره

اره کامل میدونم  خیلی هم تحت فشارم خانوادم میگن جداشو  ولی نمیخام ولش کنم خداقل ازاین وض ...

یکم منطقی باش ادم معتاد اونم به شیشه نمیتونه ترک کنه مگه اینکه خودشم بخواد و تو کمپ باشه 

2738
یکم منطقی باش ادم معتاد اونم به شیشه نمیتونه ترک کنه مگه اینکه خودشم بخواد و تو کمپ باشه 

چیکارکنم ولش کنم؟ 

همسرم ازاول اینجوری نبود 

هیچی توزندگی برای من کم نذاشت 

هرچی خاستم دراختیارم گذاشت الان اینجوری شده

دلم نمیاد