2737
2734
عنوان

خیلی کلافه ام بیاید حرف بزنیم

174 بازدید | 20 پست

به خدا دیووونه شدم تو خونه چپ میرم راست میام مامانه یه چیز بهم میگه . دست به اون نزن . ازونجا آب نخور . چرا انقدر میری سر یخچال . تازه من دایم تو اتاقمم و بیرون نمیام یه لحظه که میام اینه داستان 

از یه طرف ترس از حاملگی دارم چند روزه پریودم عقب افتاده فکر این هم داره دیوونه ام میکنه . به هیچ کس هم نمیتونم بگم فقط به نامزدم گفتم میگه مگه میشه حامله شی نترس داری جو میدی 🤦‍♀️

بی بی چک بزن 🙄

■دیوانه جان ! , تو چه می دانی , کسی که همه چیز را می سپارد به دل , چه رسوایی می شود , حالا هِی نیا , حالا هِی نباش , حالا هِی گوش هایت را بگیر , چشمانت را ببند , و باور نکن که عشق , مرا چه لامذهبی کرده است , که به هیچ صراطی جز تو , مستقیم نمی شود ... ■                                                                                          ■مـن به خودم تمامت را قول داده بودم .گفته بودم سهم من خواهی شد .تو در تمام جاهای خالی زندگیم پر شده بودی .تو تمامت سهم من بود .آنچنان در آینده ام روشن به نظر می آمدی که تمام گذشته را خط زده بودم .تو قول من ، به خودم بودی ...بیا و مرا پیش خودم بد قول نکن …■                                                                                ■یادم نمی کنی و ز یادم نمی روی؛؛یادت بخیر یار فراموشکار من! ■

راجب قسمت دوم نظری ندارم

ولی توی قرنطینه همه اعصابشون خورده سخت نگیر

دوست قشنگ من،امیدوارم وقتی این امضارو میخونی از ته دلت شاد باشی💚اگه حالت بد بود، نیاز به هم صحبت داشتی،‌دوست داشتی کسی برات دعا کنه، یا کلا نیاز به کمک داشتی فقط لازمه بهم بگی من کمکت میکنم💚لطفا برام صلوات بفرستین💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

همین الان جیگرم سوخت حالم از مادری کردنم بهم خورد یه لحظه یادم افتاد دخترم نوزاد بود از خستگی شیر نمیدادم بهش 😭😭😭😭 زود سینمو از دهنش درمیووردم😭😭😭😭😭😭

لطفاً برای خوشبختی بچه هام یه صلوات بفرستید 😘
راستش نمیزاره از خونه بیرون بریم به خاطر قرنطینه اصلا اعصابم خرده نامزدمم فعلا شهر خودشونه رفته به خ ...

نمیاد این چند روز.کار اشتباهی کرد که رفت ولی اگر میوند خوب بود

کلا برا خرید بیرون نمیرید مگ?

ماخم قرنطینه ایم ولی بالاخره خرید خونه هست

دوست صمیمی کسی نداری?!

■دیوانه جان ! , تو چه می دانی , کسی که همه چیز را می سپارد به دل , چه رسوایی می شود , حالا هِی نیا , حالا هِی نباش , حالا هِی گوش هایت را بگیر , چشمانت را ببند , و باور نکن که عشق , مرا چه لامذهبی کرده است , که به هیچ صراطی جز تو , مستقیم نمی شود ... ■                                                                                          ■مـن به خودم تمامت را قول داده بودم .گفته بودم سهم من خواهی شد .تو در تمام جاهای خالی زندگیم پر شده بودی .تو تمامت سهم من بود .آنچنان در آینده ام روشن به نظر می آمدی که تمام گذشته را خط زده بودم .تو قول من ، به خودم بودی ...بیا و مرا پیش خودم بد قول نکن …■                                                                                ■یادم نمی کنی و ز یادم نمی روی؛؛یادت بخیر یار فراموشکار من! ■
نمیاد این چند روز.کار اشتباهی کرد که رفت ولی اگر میوند خوب بود کلا برا خرید بیرون نمیرید مگ? ماخم ...

من بیرون نمیرم خود مامانم میره وسواس شدید داره میگه شماها رعایت نمیکنید همه میگیرم اصلا نمیزاره پامو بیرون بزارم . اخ اخ قاطی کردم . نه فعلا تا اداره اش باز نشه نمیاد یعنی از بیخیالی اونم دارم دق میکنم 

2738
همین الان جیگرم سوخت حالم از مادری کردنم بهم خورد یه لحظه یادم افتاد دخترم نوزاد بود از خستگی شیر نم ...

عزیزم درکت میکنم. خواهر منم سر بچه ی اولش عصاب نداشت . برام تعریف میکنه میگه چرا این کارو کردم چرا دعواش کردم بهش میگم انقدر به اون روزا فکر نکن افسردگی میگیری اما دست خودش نیست نمیتونه فراموش کنه . 

شمام خودتو عذاب نده الان براش جبران کن

والا با این مگه میشه که نامزدت میگه  من ناخواسته باردار شدم😆

کی باید پریود میشدی ؟

پریودت منظمه ؟

رابطه کامل داشتید ؟ 

بر ما گذشت نیک و بد اما تو روزگار ، فکری به حال خویش کن این روزگار نیست
والا با این مگه میشه که نامزدت میگه  من ناخواسته باردار شدم😆

یعنی برگرده حالشو میگیرم با این همه استرسی که من دارم اینجا تحمل میکنم آقا هر روز عکس غذا هاشو میفرسته که امروز اینو خوردم 😑

عزیزم درکت میکنم. خواهر منم سر بچه ی اولش عصاب نداشت . برام تعریف میکنه میگه چرا این کارو کردم چرا د ...

منم انقدر فکر کردم افسردگی گرفتم ،گاهی که ول نمیکرد گشنش بود به زور میکشیدم از دهنش😭😭😭😭😭😭😭وااااااااااییی خدااااااااااا منو بکش

لطفاً برای خوشبختی بچه هام یه صلوات بفرستید 😘
یعنی برگرده حالشو میگیرم با این همه استرسی که من دارم اینجا تحمل میکنم آقا هر روز عکس غذا هاشو میفرس ...

به این شرایط عادت کن اکثرشون ریلکس هستن

بر ما گذشت نیک و بد اما تو روزگار ، فکری به حال خویش کن این روزگار نیست
کی باید پریود میشدی ؟ پریودت منظمه ؟ رابطه کامل داشتید ؟ 

رابطه کامل اما محافظت شده اره تقریبا منظمه ۶ ام باید میشدم هنوز نشدم علایمشو دارم اما نمیشم چند روزه  زیر دلم و نافم درد میکنه اما خبری نیست . خیلی میترسم 

2706