2733
2734
عنوان

لطفا جواب بدین قرص اورژانسی

284 بازدید | 66 پست

سلام من همچنان نوزده رو تاخیر دارم و پری.ود نشدم باردارم نیستم تقریبا دوماه پیش من قرص اورژانسی خوردم س روز جلوتر از موعد پریود شدم و هفت روز پری بودم حالا باز امشب رابطه پرخطر داشتیم فردا دوباره قرص بخورم اشکال نداره؟میدونم گفته شده سالی دوبار بیشتر استفاده نشه من فقط دوماه پیش خوردم و حالا فردا میخورم ممکنه این نوزده روز عقب افتادگی  واس همون  قرصی ک دوماه  قبل خوردم باشه حالا الان بخورم دوباره نکنه کلا بند بیاد میترسممممممم راهنمایی کنید توروخدا

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

قرص اورژانسی که هورموناتو به هم میریزه .سیکلتونامنظم میکنه

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
والا من عین نقل و نبات میخورم پریمم یه روز این ور اون ور نمیشه،هیچ عوارضیم نداشتم تاحالا

نکن.به تخمدانها شوک وارد میشه.بعدا عوارضشو میبینی.به عالیجناب عشق بگو بادکنک بپوشه🙊🙈

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
2706