2737
2734
عنوان

لتروزل و کلومیفن

60 بازدید | 10 پست

سلام مامانایی که تنبلی داشتن از لتروزل یا کلومیفن استفاده کردن بعد از چنددوره جواب گرفتن و باردار شدن چند ماه استفاده کردن ؟؟؟

خدایا شکرت بخاطر همه چیز 🙂
کلومیفن 3 ماه بدون نتیجه . لتروزول همراه امپول hcg یه ماه . همون ماهم نتیجهگرفتم . پلی کیستیک بودم ...

خوشبحالت پزشک من کلومیفن و لتروزل باهم برام تجویز کرده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ان سالله نتیجه میگیری . من یکسال طول کشید تا نتیجه بگیرم . 

من فعلا سه ماهه که دارم دارو مصرف میکنم شمام اینجوری که میگید واسه ماه چهارمی که دارو مثزف کردید باردار شدیر چطور میگید یه سال

من فعلا سه ماهه که دارم دارو مصرف میکنم شمام اینجوری که میگید واسه ماه چهارمی که دارو مثزف کردید بار ...

یکسال تموم اقدام کردم . یعنی وسطاش رفتم دکتر .

3 ماه کلومیفن و متفورین داد بهم جواب نگرفتم .ماه بعدش هیچی نخوردم 

ماه 5 م لتروزول و امپول مصرف کردم .

که اینا میشه 5 ماه . 

حدودا 7 یل 8 ماه هم بدون دارو اقدام کرده بودم دیدم باردار نشدم و پرسکدام دیر به دیره . رفتم دکتر اون داروها داد  

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
2740
البته  کمتر کسی هستش که زیر یک سال اقدامباردار شده باشه اگه قبلا جلوگیری داشته .  تا بدن ...

نه جلوگیری نداشتم ولی ۴ ماهشو دکتر برام قرص جلوگیری تجویز کرد یه سه ماهیم ماهی دوبار پریود میشدم یک سال و نیم ازدواج کردم تقربیا میشه ۸ ماهیش اونجوری که گفتم گذشت سه ماهم هست داروی محرک تخمدان استفاده میکنم الانم پریود شدم بخاطر کرونا دکتر نمیتونم برم