2733
2734
عنوان

فکرکنم منم کرونایی شدم ،نگران شوهرم و نی نی تو دلمم ،میترسم برم دکتر

| مشاهده متن کامل بحث + 579 بازدید | 50 پست

فقط زنگ بزن ۴۰۳۰راهنماییت میکنن اگرم مجبورشدی دکترمطب بروولی هیچی نیس توی این هفته هانفس تنگی طبیعیه ولی گلودردشایدبرای الرژی وسرماخوردگی باشه یه فلاکس بزارکناردستت چای کم رنگ بخورانشاالله که چیزی نیس قره قره اب نمک نشاسته داری درست کن بخور

💔مائیم که بی هیچ سرانجام خوشیم💔
عزیزم انشالله که چیزی نیست استرس نداشته باش احتمالا یه مریضی ساذس شایذ هم گرمی زیاد خوردی 

گرمی که میترسم بخورم و نمیخورم بخاطر نی نی ولی ایشالا ی مریضی ساده باشه ممنونم ازت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فکر نکنی می خوام دلداریت بدم ک اینو میگم 

خودم بیست روز گلودرد وسرفه داشتم و یه روز

تب ولرز شدید هم کردم  ولی خدارو شکرسرماخوردگی

بود  سرفه کرونا خیلی شدیده ومیگن وقتی سرفه می کنی

دندونات از شدتش درد می گیره به خودت تلقین نکن به اون

طفل بی گناهتم استرس وارد نکن. گلو درد ک الان خیلیا دارن

حالا یا مال مواد شوینده است یا استرس.اینم شنیدم اگه زیاد

تو فکرش باشی همین علایم میاد  سراغت  اینو یه دکتر گفت

5تاصلوات فرستادم برا ی سلامتی شما وخانواده 

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
فکر نکنی می خوام دلداریت بدم ک اینو میگم  خودم بیست روز گلودرد وسرفه داشتم و یه روز تب ولرز ش ...

خدا رو هزار مرتبه شکر که خوب شدی  عزیزم، من خیلی سعی میکنم استرسمو کنترل کنم ولی انگار نمیشه 😔

2740
من فقط سه هفته پیش رفتم سونو ، شوهرمم فقط برای خریدای ضروری دو هفته ییار بیرون مبره اونم با ماسک ودس ...

حساب کن از روزی ک رفتی سونو چند روز گذشته نهایتا

ویروس ۱۴روز بعد علایم نشون میده  .از دوم اسفند ک خیلی

گذشته. تو ک اینقدر مراقب بودی دیگه ترس نداره که.

حساب کن از روزی ک رفتی سونو چند روز گذشته نهایتا ویروس ۱۴روز بعد علایم نشون میده  .از دوم اسفن ...

من الان ۳۱ هفتم ، ۲۸ هفته رفتم واسه سونو ،ولی خیلی میترسم خدا کنه هیچی نباشه،من حتی تو خونه مجبوری همسرم بهم امپولامو میزنه با اینکه تا بحال اینکارو نکرده تو رو خدا واسم دعا کن عزیزم😍

شما اصلا نگران نباش احتمال زیاد آلرژیه تو بارداری آلرژی شدیدتره و تنگی نفستونم طبیعیه تو بارداری آب نمک با آب ولرم غرغره کن یه قاشقم شربت سرماخوردگی بریز توش.

امیدوارم امسال سال برآورده شدن آرزوهای قشنگتون باشه.😍من به خواسته هام میرسم 🙏❤آمییییین
من الان ۳۱ هفتم ، ۲۸ هفته رفتم واسه سونو ،ولی خیلی میترسم خدا کنه هیچی نباشه،من حتی تو خونه مجبوری ه ...

اینو بخدا یه دکتر گفت می گفت علایمش میاد سراغم  بعدش

ک ازمایش میدم ومیبینم ندارم علایمش بک کلی از بین میره.

به نظر من تو زیاد بهش فکر کردی اینجوری شدی .اولا ک  سونو گرافیا ضد عفونی میشه بعدم توکه میگی مواظب بودی

اب گرم ونمک هر ده دقیقه یکبار قرقره کن . انشالله ک هیچی

نیست منم دعا میکنم خدابه دلت ارامش بده عزیزم.

2706