2733
2739
مو در حکم ابرو هست .حالا خود بیننده ببینه با کاراش آبروی مرده رو می‌بره یا زیاد میکنه؟

شما تعبیرخواب بلدی

خدایاااااباتمام وجودم میخوام بگم شکررررررت😍😍برای سلامتی تودلیم یه صلوات بفرستین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
گاهی مو رو به غم تعبیر کردن .موی بلند غمه .شاید مرده گفته کاری کن غمم کم شه.

اره امکانش هست چون الان که فک میکنم میبینم کسی که کوتاه میکنه قدرت این کارو داره یه دنیا مرسی😍

گاهی شانسی.

من خواب دیدم بامامانم رفتیم مغازه محلمون ۴تا بلوز داشت سفید ابی زرد مشکی..مامانم مشکی رو خرید گفت برا محرموصفر و رفتن ب کلاس قرآن میخوام.منم ابی شو خریدم...معنیش

2738
من خواب دیدم بامامانم رفتیم مغازه محلمون ۴تا بلوز داشت سفید ابی زرد مشکی..مامانم مشکی رو خرید گفت بر ...

ایشالله خیره .لباسی که مامانتون خریده یعنی علاقه به اتصال به امامان و امور مذهبی داره برای گشایش کارهاش .برای تو یعنی  دوست داری با تلاش و کوشش به آرزوهات برسی تا توسل و امور مذهبی .

درسته؟! با مامانت یه مقدار تو این موارد تفاوت عقیده  داری؟! خخخ

ان شالله خیره

ببین این خوابی که گفتمو خالم دیده بعد تو یه خونه بود یه اتاقش پر مار سیاه یه اتاق پسر ابجیش که داشته بلند میخندیده یه اتاقم خود ابجیش که بهش گفت بیا موهامو کوتاه کن فکری به ذهنت میرسه؟

ایشالله خیره .لباسی که مامانتون خریده یعنی علاقه به اتصال به امامان و امور مذهبی داره برای گشایش کار ...

واینکه دوباره خواب دیدم ۸تاالنگو خریدم ۴تا یه مدل و۴تا مدلی دیگه....و ی عدد کفگیر برنج خوری طلا خریدم

ببین این خوابی که گفتمو خالم دیده بعد تو یه خونه بود یه اتاقش پر مار سیاه یه اتاق پسر ابجیش که داشته ...

مادر اون پسر فوت کرده؟ بزرگه ؟ در چه حاله؟ سر ارثو میراث دعواست؟ پسر از چی ناراحته؟

واینکه دوباره خواب دیدم ۸تاالنگو خریدم ۴تا یه مدل و۴تا مدلی دیگه....و ی عدد کفگیر برنج خوری طلا خرید ...

خیره طلا و و دستبند و النگو برای خانوما خیلی خوبه .به همسر یا فرزند تعبیر میشه .کفگیر هم برکته .

ایشالله با اومدن بچه ها زندگیتون پر برکت میشه .خیلی خوبه این خواب.

مادر اون پسر فوت کرده؟ بزرگه ؟ در چه حاله؟ سر ارثو میراث دعواست؟ پسر از چی ناراحته؟

بله فوت کرده بزرگه در چه حالو نمیدونم چجوری بگم ولی خودش زندگی خودشو خراب کرده و هدرش میده سر ارث دعوا نیست ولی چشم بسمت مال داره با این که باباش زندست از چی ناراحته رو نمیدونم ولی حس میکنم ادم طماعیه

2706