2737
2739
عنوان

مولودی نیمه شعبان

165 بازدید | 16 پست

سلام دوستای گلم من ۸ ساله مولودی دارم شب نیمه شعبان امسال به خاطر کورنا نمیخوام مولودی بگیرم به نظرتون چه کاری انجام بدم     خودم حدود ۴۰ ماسک تهیه کردم که پخش کنم نظر بدید لطفا

خدا جونم خدای مهربونم من میخوام حس قشنگ مادربودن رو تجربه کنم و این فقط به خواست تو صورت میگیره پس بخواه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بنظرم میتونید بسته فرهنگی درست کنید و توی خیابون مولودی بزارید و بسته رو پخش کنید.میتونه بستتون شامل کتاب،شکلات،مجله مناسبتی و...باشه.

داخل پیام رسان ایتا چندتا کانال هست که اینطور چیزا میفروشه و قیمتش مناسبه.

برای منم دعا کنید

2738
شیرخوارگاه ها اگر تونستی لیست چیزایی که لازم دارن رو تو کانال یا پیجشون میذارن مال شهرتونو پیدا کن&n ...

اینم خوبه از لطفتت ممنون

خدا جونم خدای مهربونم من میخوام حس قشنگ مادربودن رو تجربه کنم و این فقط به خواست تو صورت میگیره پس بخواه

با سلام،نذرت قبول،ماسک فکر خوبیه، اگرم خاستی بعد کرونا به بخش شیمی درمانی بیمارستان امام حسین مثلا اگه تهرانین مراجعه کن،اونا چون خیلی وقته درگیر بیمارین از خیلی جهات پولشون تموم شده خواروبار ببر برای خونواده هاشون.

ماسک پارچه ی اگه تهیه کردی اصلا برا کرونا مناسب نیستا اصلا محافظت نمیکنه

نه فی لتر داره

بنظرم میتونید بسته فرهنگی درست کنید و توی خیابون مولودی بزارید و بسته رو پخش کنید.میتونه بستتون شامل ...

محتاجیم به دعا ولی کتاب بسیار قیمت بالایی داره حداقل ۲۰ تومن مگه چند تا میشه

نظرم اینه که پول میوه شیرینی رو بده یه خانواده ی مستحق مرکبات بخرن مریض نشن

اینم خوبه مرسی

2706