2737
2734
عنوان

بهترین دکتر نازایی دکتر صاحب نسق

388 بازدید | 14 پست

سلام دوستان

یکی از اشناهام بعد از نه سال ناباروری و دوبار سقط پیش دکتر صاحب نسق رفتن و با داروی سه ماهه ک دکتر داده بودن ماه دوم نتیجه گرفت.

و ب من معرفی کرد و گفت به این دکتر پنجه طلا میگن.راستش زیاد باورم نشد تا اینکه ی نفر دیگه هم تعریفشونو کرد و دقیقا با ماه دوم نتیجه گرفته بود.

منم مراجعه کردم .و منم ماه دوم نتیجه گرفتم.

خاستم اینجا بیام و معرفی کنم این دکتر رو هرچند همه چی دست خداست اما وسیله هایی هم وجود داره ک نباید غافل بشیم ازشون.

راه نوبت گرفتنش اینه ک باید هفته اول هرماه زنگ بزنی و نوبت واسه ماه بعد رو بگیری.ومطبش میرداماده تهرانه. اینکه اقای دکتر سن داری هستن ک دیگه نمیتونن زایمان کنن .وقتی میری پیشش انقدرررر مهربون و خوش رو هستن ک کلی انرژی میگیری.توی صحبتاش میگفت خرجه من یه بسم الله گفتنه.نسخه رو با بسم الله مینویسه.عالی بودن عالی.فقط دعاش میکنم با دسته خیری ک داره نود درصده منتظرا رو ناامید نمیکنه.

جالبه ساده ترین داروها رو میده.متفورمین.لتروزول .قرصه تیرویید.دوره ی سه ماهه.

با اینکه من تیروییدم مشکلی نداشت ولی گفت مصرف کن.

خلاصه اینکه ب هر کسی ک میتونید معرفیش کنید ک ثواب داره و ضرری نداره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ادرس میدی

ادرسشون میدون مادره.خیابونه بهروز .02122900450

این شماره تماسشه شنبه تا سه شنبه ۳ به بعد مطبه.اما میخای زنگ بزنی بذار ساعته ۵،۶ که خلوتتر باشه سره منشی و من خودم بالای بیست مرتبه تماس میگرفتم تا جواب میدادن پشت خطی زیاد دارن

2740
ادرسشون میدون مادره.خیابونه بهروز .02122900450 این شماره تماسشه شنبه تا سه شنبه ۳ به بعد مطبه.اما م ...

منم تهرانم تمام داروهام و گذاشتم تو کنار امروز هم روز دوم پریودمه دیگه دور دکتر و دارو رو خط کشیدم،خدا ب یکی با چهارتا بچه باز بچه میده ک سقطش کنن یکی مثه من باید با التماس ازش بخواد،قربونش دستشم درد نکنه بچه ارزونی خودش من نخواستم دیگه

منم تهرانم تمام داروهام و گذاشتم تو کنار امروز هم روز دوم پریودمه دیگه دور دکتر و دارو رو خط کشیدم،خ ...

منم مثل شما دو ماهه داروهامو‌ کنار گذاشتم دیدم سینه درد دارم رفتم دکتر فهمیدم تمام داروهاییو که خوردم همش شده کیست سینه ، چند سال پیش با اینکه لاغرم باشگاه میرفتم خیلی خوب نتیجه گرفتم بازم می خوام برم،  چند روز پیش خانومی بهم میگفت با اینکه منو‌شوهرم سالم بودیم ولی پنج سال طول کشید تا بچه دومون بدنیا اومد پیش چند تا دکترم رفته بود ولی نتیجه نگرفته بود تا اینکه ماه دومی که رفته بود باشگاه دید حاملست 

منم مثل شما دو ماهه داروهامو‌ کنار گذاشتم دیدم سینه درد دارم رفتم دکتر فهمیدم تمام داروهاییو که خورد ...

ایشالا ک اگه چشمات منتظره از انتظار در بیاد ،منکه دیگه ولش کردم ماه پیش تست pctدادم فهمیدم رحمم ظاهرا اسیدی شده دکتر گفت روز دوم پریود بیا دارو بدم دیگه نرفتم

منم با این داروها سینه و رحمم کیست آوورده

انشالله به حق همین روزها و ماه عزیز خدا دامن همه منتظرهارو سبز کنه انشالله به زودی ماهم از این چشم انتظاری در بیایم ومادر بشیم ❤️

2706