2737
2734

اول سلام و بعد اینکه کدوم بیمارستان رفتین و چقدر هزینه کردین،خصوصی بوده دولتی بوده  ،و مخصوصا در این اوضاع و احوال نابسامانی ویروس بازی ،بیمارستان در چه حد بود ،ضد عفونی میکردن شما راضی بودید ،یا حتی از بستگان اگر تجربه مشابه داشتن بگید لطفا ،افتضاح استرس دارم .

خدایا خودت مواظب بچه هام باش ...شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تو این شرایط چون بیمازستان های دولتی پدیرش و بستری کرونا دارن. پس نظرت رو بذار به بیمارستان خصوصی

و بین خصوصی ها ترجیحا اونی که تخصصی زنان زایمان هست باز به نظرم ایمن تر میاد

چون پذیرش های متفرقه شون کمه

فوق لیسانس مشاور و روانشناس  ۱۵ سال سابقه تدریس و مشاوره فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی❤😊

خواهر شوهر من در اوج کرونا زایید همه وی امن و امان بوده.میگ کروناییا تو اورژانسن تو بخش زنان نیستن ک.البته خب خیلی سختگیری میکردن دیگ مثلا هرباری ک شوهرش می‌رفت از ماشین وسیله میآورد باید چک میشد

من بیمارستان اقبال زایمان کردم 10 روز پیش هزینه حدود شیش تومن شد و خصوصی بود در ضمن چون خودم خواستم ...

بسلامتی ،مبارکت باشه ،خو از نظر بیمارهای کرونای اونجا نبودن ،مثل خانم های باردار که متاسفانه کرونا گرفتن ؟؟

2738
من بیمارستان اقبال زایمان کردم 10 روز پیش هزینه حدود شیش تومن شد و خصوصی بود در ضمن چون خودم خواستم ...

راضی بودی از بیمارستان و کادرش و رسیدگی؟؟؟دکتر منم اقبال رو پیشنهاد داده بهم

سلام دوست عزیزمن خودم وخواهرم بیمارستان میلاد زایمان کردیم خداییش خیلی راضیم دولتیه فقط یه مقدار هزی ...

کی زایمان کردید ؟؟؟بعد چون اونجا دولتی باید حتما ساکن تهران باشی و اینکه من سزارین هستم .

منم ساکن تهرانم ولی چند وقتیه بخاطر کرونا اومدم اهواز خونه بابام اخر اردیبهشت زایمان دارم نمیدونم بر ...

همونجا زایمان کن ،چه کاری بیایی،اونجا از نظر بیمارهای کرونای چه خبره؟؟؟؟

2706