2733
2739
عنوان

بچه سه چهار ماهه دندون در میاره مگه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3660 بازدید | 55 پست
سایت موسسه رویان نگا کن . من پارسال برای پسرم انجام دادم

کارتون درسته 

منم همین کارو میکنم ان شالله ممنون بابت راهنماییت عزیزم

دخمل مامان پسمل مامان عاشقتونم نفسای مامان  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصولا نمیگن سایت موسسه رویان نگاکنید 

اخه توقعم این بود که بیمراستان خصوصی زایمان کردمب هم بگن

راستی من بچه رو بلند میکنم یا روی شکمم میشونم بخیه هام خیلی درد میگیرن طبیهیه؟

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
منم تو فکرش هستم میدونی باید چکار کرد؟اگه میدونی لطف کن بهم بگو گلم

من در این حد میدونم که قبل از دنیا اومدن بچه میرید جایی که این کار رو میکنن بانک خون .و فرم رو پر میکنید ...اوایل این به صورت کاملا رایگان بود اما الان چون سخته نگهداریش هزینه بالا میگیرین تا چقدر نمیدونم ..اما از بند ناف نوزادتون تا چندین سال متوالی میتونید حفاظت کنید ...دور از جون برای سرطان خون ..سرطان مغز استخوان .و خیلی چیزهای دیگه استفاده میشه ..مثل مغز استخوان میمونه ..ولی خیلی عالیه ...این شاهاکار خدابیامرز آقای رویان بود ..موسس موسسه رویان 

2731

اره میشه ولی خیلی وقتا علائم زودتر شروع میشه

پسرمن علائمشو از سه ماهگی داره الان ۶ ماهشه هنوز خبری نیست

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
یه سوال هیچ کدوم از دکترهای زایمانتون در مورد بانک خون بند ناف چیزی بهتون نگفته ؟

به من توی کلاس های بارداری بیمارستان گفتن

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
اخه توقعم این بود که بیمراستان خصوصی زایمان کردمب هم بگن راستی من بچه رو بلند میکنم یا روی شکمم میش ...

این‌کارا باید قبل زایمان انجام بشه تشکیل وتکمیل پرونده داره یعنی قبل هفته۳۷باید انجام بدی واریزی وپرکردن فرم وارسال مدارک پدرومادر وپرونده پزشکی مادر وسونو های سلامت بچه باید همش درسوال جواب بدی .روز زایمان که این کاروانجام نمیدن .

اره تابغیه هاکامل خوب بشن درد داره من تا۴۰روز نمتونستم بشینم تا دوماه ونیم به زور حتا توالت فرنگی میتونستم بشینم ولی من برشم مستقیم بود ب کل نابود شدم

سویندم به سوری گلاله سوره هر وخت له لامی خم له من دوره
2738
اره بچه دوستمم همینطور بود خیلی هم بچه ضعیف شد،الانم5سالشه همش خراب شده

مال پسر من خراب نشد چون کلسیم خوب بود دندون اصلی هاش زود دراومد زد شیری ها رو انداخت 

خداروشکر دندون خراب تا حالا نداشته جنس دندانش خوبه ...

ضعیف نشد چون شیرم خوب بود خیلی تپلی بودن تازه دندون در آورد طبیعی میشد ..

اره. پسر من سه ماه و ۱۷روزش بود اولین دندونش درومد

سلام خوبی عزیزم... میگن زود در اومدن دندون نشونه خوبی نیست و مشکلی دارن من ترسیدم بچه منم ماشاالله زود در آورد الان بچه تون خوبه مشکلی خدای نکرده نداره؟