2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شهریار معرفی کنید

ی جا تو شرق تهران هس من قراره برم اونجا اموزشگاهه کلی ام مدل دارهیعنی کاااامل یاد میگیری حرفه ای میای بیرون ب من کار با مواد رو گفت 2500 این ی موردش عااالیه ناخن رو نمیدونم البته چطور آموزش میده

💐تا زمانی ک احساس کنید دچار بدبختی و بی عدالتی هستید، تاریخ تکرار می‌شود. تنها راه نجات از این نفرین آن است ک نسبت ب این غرض ورزی ها و بیدادگری ها بی اعتنایی کنید تا این مساعل آزارتان ندهند.در برابر اوضاع پیرامون تان را نبازید و نسبت ب همه اطرافیان حسن نیت داشته باشید💐  🙄ی تیکه باحال از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ک ب نظرم جالبه اگر بتونم انجام بدم😝  اوف زندگی من شده فقط خوندن کتابای این مدلی و امید داشتن ب اینکه ی روزی همه آرزوهای من برآورده میشه😜خدا جونم آرزو های منو برآورده کن آرزوی دوستای نی نی سایتیم هم همینطور😍😍😍خیلی دوستون دارم🌈❤️
2731
به نظرتون میشه با کلیپ از اینترنت یاد گرفت 

ن بابااااا عمرا باید کار کنی تا یاد بگیری 

💐تا زمانی ک احساس کنید دچار بدبختی و بی عدالتی هستید، تاریخ تکرار می‌شود. تنها راه نجات از این نفرین آن است ک نسبت ب این غرض ورزی ها و بیدادگری ها بی اعتنایی کنید تا این مساعل آزارتان ندهند.در برابر اوضاع پیرامون تان را نبازید و نسبت ب همه اطرافیان حسن نیت داشته باشید💐  🙄ی تیکه باحال از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ک ب نظرم جالبه اگر بتونم انجام بدم😝  اوف زندگی من شده فقط خوندن کتابای این مدلی و امید داشتن ب اینکه ی روزی همه آرزوهای من برآورده میشه😜خدا جونم آرزو های منو برآورده کن آرزوی دوستای نی نی سایتیم هم همینطور😍😍😍خیلی دوستون دارم🌈❤️
2740
از دوست هات شروع کن ی میز بزار تو خونه کار کن  حیفه بخدا بلدی درامدش خوبه

نه به درامدش نياز ندارم خوم شاغلم  ولي دوس داشتم يكم به كارم تنوع بدم دخترخالم ارايشگا داره برم كنار دستش يكم تو احتماع باشم دوست پيدا كنم 

همسرم نميذاره ميگه سطح پايبنه كار چيپيه وررفتن با ناخناي مردم 

من و زن داداشم و داداشم وضعمون متوسطه اما حتما سالی ۲ بار رو انجام میدیم

والا کاره خاصی نمیکنن تو خونه نن هزار جور ماسک و بخور میزنم ب سر و صورتم ک عمرا تو سالن ها نمیزنن. ی بار رفتم خیلی چرت بود ی دستگاه بخور رو صورتت میزنه ی بلک ماسک ی ماسک ترکیبی میزنه برات دیگه چیکار میکنه مثلا؟ 

2706