2737
2739
عنوان

بچه 14 ماهمو ازشیر گرفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 1362 بازدید | 170 پست
قرآن سوره بقره رم خوندم گفته که هیچکس راتکلیف جز به اندازه طاقت نکنند، نباید مادر ر نگهداری فرزند به ...

کاملا موافقم باهات   درسته، اما چهارده ماهگی زود بوده  

مامان من هجده ماهگی منو گرفت از شیر،  چون نوک ممه اش زخم شده بود

به خدا قسم من یادمه چطوری منو از شیر گرفت،  بهش می گفتم دست رو ممه

هنوز حسرتش تو دلمه

الانم به شدت در عذابم از شیر دادن، فنا شدم، اما نمی خوام بچه حسرت منو بکشه

البته من از سه ماهگی شب فقط یکبار شیر دادم، اما شب تا صب ده بر بیدار می شه آب می خوره

از لحاظ عاطفی بیشتر بهش برس

چه مسخره که میگن راحت طلب.قرارنیس مادرشدیم راحتی خودمون یادمون بره.من برا خودم ارزش قائلموخودمودوس د ...

آره دقیقا.... منم از 2 ماهگی بچمو میذاشتم تو تختش و کنارش رو زمین میخوابیدم 4 ماهگی دیگه کلا اتاقشو جدا کردم... الان انقد خوشحالیم من و همسرم که حد نداره... هم اون راحت می‌خوابه با صدای ما و حرکاتمون تو خواب بیدار نمیشه هم ما.... درضمن زن و شوهر موقع رابطشونم بچه پیششون نیس که بعدها ضربه بخوره یا خود پدر ومادر خجالت بکشن اونموقع

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

آره دقیقا.... منم از 2 ماهگی بچمو میذاشتم تو تختش و کنارش رو زمین میخوابیدم 4 ماهگی دیگه کلا اتاقشو ...

من اینو یبارگفتم اینجا یجوری پریدن بهم که نگو.گفتن بخاطرشهوتتون بچه رو تنها گذاشتی اگه مادر خوبی بودی اینکارونمیکردی ما بودیم بچه نادوسال پشیمون بودخیلی چیزی بارم  کردن میگفتن رابطتونوکمترمیکردی بچه طفلکوجدانمیکردی دل سنگی.

اولا هنرم بوده که شوهرمونگهداشتموبخاطربچه پسش نزدم.دوما دل رحم بودم که زود جدا کردم الان کناراومده باقضیه وگرنه دوسال به بالا وابسته میشه باید هی گریه کنه وبترسه اونموقع جداش کنم سنگدلم

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.
من اینو یبارگفتم اینجا یجوری پریدن بهم که نگو.گفتن بخاطرشهوتتون بچه رو تنها گذاشتی اگه مادر خوبی بود ...

آره دقیقا اونموقع معنای ترسو نمیفهمن راحت کنار میان خیلی.... قرار نیست که رابطه زناشویی تموم شه.. اگرم کم کنی به فرض کسایی که گفتن که من اصلا تاییدش نمیکنم اگه فقط یکبار بچه متوجه شه خیلی ضربه های بدتری میخوره... مشکل اینجاست همه میخوان بچه هاشونو شبیه مامان بزرگا بزرگ کنن پ علم روانشناسی و پزشکی و سواد کجای قضیه میشه؟؟؟..... 

2731
آره دقیقا اونموقع معنای ترسو نمیفهمن راحت کنار میان خیلی.... قرار نیست که رابطه زناشویی تموم شه.. اگ ...

من هم خوب جای خوابشوجداکردم هم خوب ازشیرگرفتمش بدون غم وغصه و تلخک گ و گریه.انقد شوهرم بهم ایمان آورده که نگو میگه تو خیلی خوب کاراتوپیش بردی و کاربه نظربقیه نداشتی.جایی میریم میگه خانم من خوب ازشیرگرفت بچه رو نه خودش اذیت شد نه بچه‌.

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.
من هم خوب جای خوابشوجداکردم هم خوب ازشیرگرفتمش بدون غم وغصه و تلخک گ و گریه.انقد شوهرم بهم ایمان آور ...

در مورد از شیر گرفتن بیشتر واسم توضیح میدی که چطور گرفتی... من چند روزه درگیرشم روزارو دیگه کامل نمیدم ولی واسه شیر خوردن خواب شبش بیقراری داره😔

در مورد از شیر گرفتن بیشتر واسم توضیح میدی که چطور گرفتی... من چند روزه درگیرشم روزارو دیگه کامل نمی ...

من جای خوابشو جدا کردم هفته ای یک یا دوبار میدادم باباش انقدباهاش بازی کنه تاغش کنه😑 این اواخر

2738

خدایی که مارو آفریده بهترمیدونه تاکی چی لازم داریم...شیرشبو اگه ندادی یه چیزی ولی روزو کم نکن دیگه

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ وسعدی واین زبان فرهنگ پرافتخارکهن ما... لطفا وقتی واژه ای جاگرفته در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه در زبانمان خودداری کنیم (مثلا چرا جدیدا به زمان تایم میگید؟به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر مثلا به زبان انگلیسی،عربی،روسی یا...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن ها اما مخلوط زبان ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و...برای آیندگان نیز قابل فهم باشد  

من دقیقا 18 ماهگی گرفتم اونم به خاطر اینکه همش آویزونم بود و اذیتم میکرد. گردن درد شدید داشتم. تازه هیچی هم نمیخورد. البته لازم به ذکر است که بعد از شیر گرفتنم غذاش بهتر نشد عوضش گردن دردم خوب شد

اسی حالا که شروع کردی تحمل کن برای شب تا عادت کنه

در ضمن منم دقیقا مثل خودت پسرمو از شیر گرفتن و از هشت ماهگی اتاقشو جدا کردم هیچوقت تو تختمون نخوابوندمش

الان ۵ سالشه راحت میخوابه تو اتاقش 

دخترمم الان ۵ ماهشه شیر که  اصلا ندادم با اینکه داشتم دیدم شیرخشک دوست داره منم سختم بود دیگه ندادم 

اتاقشم تا دو ماه دیگه جدا میکنم 

با اصول و قوانین روانشناسی پیش برو شک نکن 

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

من هر دو بچهامو  21 ماهگی از شیر گرفتم

من مطمعنم تا قبل از به پایان رسیدن تیکرم به آنچه که میخوام‌‌میرسم .. چون به ❣ خدا ❣ ایمان دارم ..برای رسیدن به حاجتم ی صلوات بفرست ان شاالله عاقبت بخیر بشی 😘
کاملا موافقم باهات   درسته، اما چهارده ماهگی زود بوده   مامان من هجده ماهگی منو گرفت از ش ...

خب چون بزرگ بودی یادته اگه 14 ماهگی می‌گرفت تو ذهنت نمیموند.... من کاملا تدریجی گرفتم

2706