2733
2739
عنوان

سوال اورژانسی

641 بازدید | 90 پست

سلام بچه ها.من دوباره توهم حاملگی زدم.😑اسپرم بیرون ریخته شده ولی می ترسم نکنه از دستم در رفته باشه.اورژانسی هم خوردم.تو رو خدا نیاین بگین من رابطه نداشتم حامله شدم

خدواندا تو میدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است.چه رنجی می کشد ان کس که انسان است و از احساس سرشار است...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عادت میشی گلم استرس نداشته باش

اول فروردین پریودم تموم شده بود.بازم استرس دارم 

خدواندا تو میدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است.چه رنجی می کشد ان کس که انسان است و از احساس سرشار است...
2738

من دائم از این توهم ها میزنم تا بیام پریود شم شوهرمو دیوونه میکنم 

الانم فقط میتونم بگم درکت میکنم 

قدر مادر را فقط نوزادی میداند که اگر تنی عطر مادرش را ندهد آن را پس میزند گمانم تنها اوست که میداند هیچکس جز مادر ارزش معشوق بودن را ندارد 

وای منم توهم زدم رابطه مقعدی داشتم  با نامزدم ولی بازم توهم زدم تو نی نی سایتم گفتم همه گفتن احتمال حاملگیت صفره (البتع یه سری علایم ها باعث شد این فکر بیاد به ذهنم از استزس خونم یخ زده بخدا 

میشه برای رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرستی😢
منم اورژانسی خوردم  دل پیچه دارم.طبیعیه؟

من نداشتم 

چند روز گذشته ک خوردی

الهی دورت بگردم قلب من ⁦❤️⁩همسرم همه دنیامه الهی من فداش بشم یکی یه دونه من قربون اون صداش بشم من همه ی زندگیه منه..کسی بیاد سمتش پر پرش میکنم 😁لطفا پروفایلمو کپی نکنید اینجا منو با این پروفایل میشناسن..ممنون عزیزان ⁦❤️⁩
کی خوردی؟؟؟ تا ۷۲ ساعت بعد از رابطه میتونی قرص بخوری

ی ساعت بعدش خوردم

عزيزم اينباركه به خير گذشت سعي كن جلوگيري مطمئن داشته باشي قرص اورژانسي خيلي به بدن صدمه ميزنه 

و با اين توضيحات احتمال بارداري ٠ هست

خدایا خودت مواظب هدیه ای که بهم دادی باش   برای سلامتی تو دلیم یه صلوات میفرستین ؟

توی یک سال دوبار اورژانسی خوردن خیلی خیلی خطرناکه

با این توهم داری به بدن خودت و آینده ات آسیب میزنی عزیزم

خدایا شکرت بابت گل نازی که به من و همسرم هدیه دادی❤️🤲🏻خدای بزرگ و مهربون دامن همه ی منتظرا رو سبز کن و شب نخوابی با نی نی رو بهشون بچشون🤲🏻😏🤪🤩😍
2706