2737
2734
عنوان

از دست دادن عزیزامون

| مشاهده متن کامل بحث + 1260 بازدید | 132 پست
درد از دست دادن بابام ده ماهه بیچارم کرده  شوهرمم بعد از فوت بابام اخلاقش عوض شد حتی خونوادش. ...

وای عزیزم...اونا دیگه چرا...چ ربطی داره اخه

متاهل...عااااشق همسر عزیزممممممم...ک منو از تمام غم های دنیا نجات داد...خدایا ممنوووون  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن بنظر من اروم میشی وقتی بغل کنی لباساشو

خودمم همین فکرو میکنم...ولی مادرم نگرانمه...

متاهل...عااااشق همسر عزیزممممممم...ک منو از تمام غم های دنیا نجات داد...خدایا ممنوووون  
2731
خودمم نفهمیدم 

ای خدا چی بگم...حالا ک باید بشه اروم جونت شده سوهان روحت

2738
خونه مامانت اینکارو بکن

اگ بتونم قانعش کنم حتما..ولی خیلی سعی کردم نشد ک نشد

روحش شاد. براش قرآن بخون هم خودت آروم میشی هم ثوابش به پدرت می رسه. 

قربونت برم ممنونم...

ای خدا چی بگم...حالا ک باید بشه اروم جونت شده سوهان روحت

منم از این اتیش گرفتم جیگرمو سوزوندن .درد گزاشتن رو دردام.

کجاست این خدا ک میگن سرشون میاره انقد قران دستم گرفتم و شبا باگریه آه کشیدم ولی خوشتر از همیشه ان😢

خاموشمو دیگر صدایی ندارم جز یک آه                        آری افسانه ها همیشه پر ز دروغند
خدا رحمتش کنه منم سال ۸۳ پدرمو از دست دادم اونم دقیقا ۳۹ سالش بود نه خواهر دارم نه برادر ...

د

پدر منم اردیبهشت ۸۳ تو ۳۷سالگی فوت شد

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔
2706