2733
2734
عنوان

بچه ها زن واقعی ارسطو رو دیدین؟ + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1757 بازدید | 58 پست
شبی زن بنیامینه تو این عکس

نه اون طبیعی تره چهره اش ولی این خوشگلتره

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دیدم  ولی بخاطرارسطوشناخته شده خوشبخت باشن  ولی ارسطوسرتره

به ارسطو غیرت دارینا😂

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
کجاش عمله چرا من متوجه نشدم  بعد برای مدلینگ قدش کوتاه نیست؟

اینجا زیاد شبیه خودش نیس برنزه کرده

هوای یکدیگر را داشته باشید،دل نشکنید،قضاوت نکنید،هنجارهای زندگی کسی را مسخره نکنید،به غم کسی نخندید،به راحتی از یکدیگر گذر نکنید،به سادگیِ آب خوردن بر دیگری تهمت ناروا نبندیدو حریم آبروی دیگری را بدون اجازه وارد نشوید ...آدم‌ها ، دنیا دو روز است !هوای دل یکدیگر را بیشتر داشته باشیم ...
2740
منو دعبا نتُنید خدایی به نظرم زیبایی خاصی نداره. معمولیه

عکس 😑 که رو گونه سمت راستت نوشته باشی نی نی سایت😁

هوای یکدیگر را داشته باشید،دل نشکنید،قضاوت نکنید،هنجارهای زندگی کسی را مسخره نکنید،به غم کسی نخندید،به راحتی از یکدیگر گذر نکنید،به سادگیِ آب خوردن بر دیگری تهمت ناروا نبندیدو حریم آبروی دیگری را بدون اجازه وارد نشوید ...آدم‌ها ، دنیا دو روز است !هوای دل یکدیگر را بیشتر داشته باشیم ...
ارسطو خودشم چشم رنگیه, قیافش خوبه 

آره خودشم خوبه و بانمک

2706