2737
2734
عنوان

بچه ها زن واقعی ارسطو رو دیدین؟ + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1758 بازدید | 58 پست

با اختلاااااف خوش قیافه ترین زوج سینمای ایرانن در حال حاضر

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
وقتی میشنوم هنرمندا ازدواج کردن ناخودآگاه ادم منتظره طلاقشونه این ریحانه پارسا هم ازدواج کرده همش فک ...

ریحانه ممکنه آره ولی خدا نکنه😑

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به ارسطو غیرت دارینا😂

خدایشش ارسطو خیلی بازیگر بامزه و دوست داشتنی هست ولی جذاب و خوشگل پسر نیست 

از ما اگر بتی شکست بت های تازه جاش نشست، تو این سایت هر وقت نظر یا عقیده ام رو گفتم گفتند اینجا سایت خانوماست و نظر سیاسی نده 😐و جالب اینجاست خودشون تاپیک سیاسی میزنن و هر حرف سیاسی که در جهت  فکری خاص هست میزنن و عقیده و نظر میدن🙄 ، به امید روزی که هر گرایش فکری مذهبی و سیاسی که داریم بتونیم حرفمون رو بزنیم بدون ترسیدن و تهدید شدن و انگ های مختلف🙆‍♀️🌺🌷❤
الان میگید من سکینه حسوده چاقالوام😬😬😬 اما همچین مالی ام نیس خوده ارسطو ام خیلی خوشتیپه اینجا گریم ...

عکس 😁

2731
وقتی میشنوم هنرمندا ازدواج کردن ناخودآگاه ادم منتظره طلاقشونه این ریحانه پارسا هم ازدواج کرده همش فک ...

ریحانه پارسا رو که من فکر میکنم بخاطر اینکه طلاق بگیره ازدواج کرده،یعنی قصدش طلاق بوده گفته بذار با یکی ازدواج کنم که طلاقم نیاز به دلیل خاصی نداشته باشه😅

ریحانه پارسا رو که من فکر میکنم بخاطر اینکه طلاق بگیره ازدواج کرده،یعنی قصدش طلاق بوده گفته بذار با ...

واااای 😂 خیلی باحالی تا تهشو گفتی

ریحانه پارسا رو که من فکر میکنم بخاطر اینکه طلاق بگیره ازدواج کرده،یعنی قصدش طلاق بوده گفته بذار با ...

دقیقا منم فکر کردم لابد قصدش از ازدواج، طلاق و گرفتن مهریه باشه

صلی الله علیک یا ابا عبدالله❤🌹
2738
بیا عکس منو شاگردامو ببین. نصف شبی شوهرم خوابه نمی تونم پاشم عکس جدید با نقاشی روی گونه بگیرم😁 فقط ...

چه ناز و مهربونی مثل دریا😍😘

چه ناز و مهربونی مثل دریا😍😘

قربونت. حالا منظورم نبود من قشنگما🤣🤣🤣 میگم این زیبایی خاصی نداره منظورم خیلی از این قشنگترا تو دنیای سلبریتی ها هست. چه ایرانی جه خارجی. به خودم کار نداشتم😁

حالا بچه ها ازش عکسای مختلف گذاشتن تو هر عکس چرا یه چهره جدید داره😀 ولی از زبان بدن ارسطو معلومه خی ...

میدونی اعضای صورتش همشون با هم مچن  

نرماله انگار لب و دهن و چشمش به هم میخورن نازیش بخاطر نرمال بودنشه 

میدونی اعضای صورتش همشون با هم مچن   نرماله انگار لب و دهن و چشمش به هم میخورن نازیش بخاطر نرم ...

خب کلا هر چشمی یه سری معیار داره برای زیبایی. من ایشونو رو یک چهره ی معمولی می بینم. مثل چهره خیلی از خانم هایی که همیشه و همه جا می بینم. منتهی خوش تیپ تر. واقعا عجیبه که انقدر زیبایی نسبیه و نظر همه با هم فرق داره. البته این یه نعمت خیلی بزرگه به نظرم. که کافیه به چشم همسر گرام خوشگل بیایم همین😁