2733
2734
عنوان

خانوما تورو خدا بیاین

209 بازدید | 47 پست

پسر ۳ ماهم ۲ هفتس یبوست شدید داره ۲روز یه بار جیش میکنه دکتر هم بردم شیاف داده دوبار استفاده کردم ولی میترسم ضرر کنه به نظرتون چیکار کنم قطره پروکید داده هیچ اثری نداره چیکارکنم😞😞😞😞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نگران نباش‌....دمای بدنشو چک کن اول..دوم اگه ادرار کردنش اوکیه و درد و گریه و بیقراری نداره ،نگرانش نباش...درست میشه....سعی کن غذاهاتو چرب کنی 

خدایا عزیزامو به خودت سپردم ...🌹

اگر فقط مدفوع دیر به دیر میکنه و اگر شیر خودت رو میخوره تا یک هفته اشکال نداره. من پسرم تا دوسالگی اینجوری بود هفته ای یک بار مدفوع میکرد. هر چی دکتر میبردم میگفت اشکالی نداره. تا یک هفته طبیعیه. ولی اگر ادرار نمیکنه حتما دکتر ببرش

2738
نگران نباش‌....دمای بدنشو چک کن اول..دوم اگه ادرار کردنش اوکیه و درد و گریه و بیقراری نداره ،نگرانش ...

نه خدارو شکر تب نداره فقط پی پیش نسبت به قبل یه ذره سفت تر  میشه

یه چیزی میگم شاید جدی نگیری 😄

ولی اگر داری با گوش پاک کن روغن بنفشه بزن تو مقعدشو چرب کن اگر نداری هم با روغن زیتون

خیلی موثره

خدایا شکرت بابت گل نازی که به من و همسرم هدیه دادی❤️🤲🏻خدای بزرگ و مهربون دامن همه ی منتظرا رو سبز کن و شب نخوابی با نی نی رو بهشون بچشون🤲🏻😏🤪🤩😍
کرونا هس میترسم

شوخی کرد بابا....

تو اگه شیر خودتو میدی ،غذاهاتو چربتر کن...بهش ترنجبین و شیر خشت بده کمی ...کمیااا..زیاد ندی...‌ترنجبین خوبه برا شکمش

خدایا عزیزامو به خودت سپردم ...🌹
2706