2737
2739
عنوان

کیا کرونا گرفتن؟؟

2201 بازدید | 18 پست

من اوایل بهمن تب لرز تنگی نفس خفیف و سرفه خلطی داشتم عکس ریه هم عفونت نشون داد ولی اونوقت چون کرونا هنوز اعلام نشده بود تشخیص عفونت ریه دادن و کلی چرک خشک خوردم ...الان هنوز ی کم تنگی نفس و درد سینه دارم ...کسایی کرونا داشتن علائمتون مثل من بود؟؟کی تنگی نفس و درد سینه‌ام کامل برطرف میشه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم شما سرفه های خلطی داشتی. پس کرونا نیست. .الان هم روزناه دو فنجان اویشن دم کرده با نبات  یا پونه ی دم کرده با نبات بخور 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2728

من خودم اواخر بهمن با تمام علائم کرونا چند روزی بیمارستان بستری شدم،چون باردار بودم عکس نگرفتن ولی ازمایش خون نشون میداد عفونت وارد خون شده بود،میگفتن بیمار پنومونی

عزیزم شما سرفه های خلطی داشتی. پس کرونا نیست. .الان هم روزناه دو فنجان اویشن دم کرده با نبات  ی ...

نه دکتر تو تی وی گفت برا بعضیها ممکنه خلطی بشه ...بعد من اصلا خیلی کم مریض میشم همه تعجب کردیم چرا ریه ام عفونت کرده

2738

دلم ابنبات چوبی میخواد

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
من خودم اواخر بهمن با تمام علائم کرونا چند روزی بیمارستان بستری شدم،چون باردار بودم عکس نگرفتن ولی ا ...

منم تشخیص پنومونی دادن...الان حالتون خوبه؟تنگی نفس و درد سینه کامل برطرف شده؟

من تقریبا روز پدر ینی سه هفته قبل بود گرفتم 

علایمم خیلی کم تر شده اما هنوز هم گاهی اوقات سنگینی قفسه سینه و تنگی نفس رو حس میکنم

میگن گاهی اوقات تا شش هفته می کشه که بیماری درمان بشه

مال شما اگه کرونا باشه یکم طولانی شده

منم تشخیص پنومونی دادن...الان حالتون خوبه؟تنگی نفس و درد سینه کامل برطرف شده؟

تا یک ماه بعدش نفس تنگی داشتم ایستادن و راه رفتن برام سخت بود،الان خداروشکر بهتر م

دکتر بهم گفت اگه چند ساعت دیگه نمیومدی بیمارستان ممکن بود بری تو کما

دو نمونه قرص چرک خشک کن یه نمونه انتی ویروس و یه امپول چرک خشک کن استفاده میکردم روزی یه آمپول

دکتر گفت جون خودت مهم تر از بچه ست پس دوره درمان رو کامل کن،چون اگه دارو استفاده نکنی ممکنه برات خطرناک باشه 

من تقریبا روز پدر ینی سه هفته قبل بود گرفتم  علایمم خیلی کم تر شده اما هنوز هم گاهی اوقات سنگی ...

اره همین نگرانم میکنه البته دکتر گفت اسم خفیف دارم    با این وضعیت میترسم دکتر برم چون حال عمومیم خوبه فقط ی کم سنگینی قفسه سینه بعضی وقت ها دارم

2706