2737
2739
عنوان

شمابودی عکستو میدادی بهش ؟؟

226 بازدید | 23 پست

تو اینستاگرام بعد از۱۵سال یکی از همکلاسیامو پیداکردم و بهش پیام دادم اول نشناخت بازم راهنمایی کردم یادش نیومد زیاد،گفت عکستو بده ببینم یادم نمیاد،منم ندادم گفتم تو گوشی ندارم،خودش عکس میذاره

نهههه

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

نمیخوره ک 

اگه عکس اون دوران رو داری اونو بگیر بفرست 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2742
2740

اره میفرستم.

یاد دوستم افتادم بخاطر ی عکس فرستادن هزارتا دروغ تحویلم داد.😑

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.
چرا نه من خودم اعتماد نکردم

کلا عکس نده خدایی نکرده بعدا دردسر نشه

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
اره میفرستم. یاد دوستم افتادم بخاطر ی عکس فرستادن هزارتا دروغ تحویلم داد.😑

صمیمی نیستیم همکلاسی بودیم کلی راهنمایی کردم اصن یادش نیس من از همه چیش یادمه خورد تو دوقم اصن اسمم یادش نیس

2706