2737
2734

اقاااا

چطور این کلمه دوست پسر رو به شوهر تبدیل کردید؟؟😜😂

اونایی که اقا پسر به دست و پاشون افتاده منظورم نیست 

کسایی که علاقه دو طرفه داشتن اما بنا به هر دلیلی پسر فکر میکرده ازدواج براش زوده یا باعث میشه از یکسری پیشرفتهاش جلوگیری بشه (با دختره مشکلی نداره)

بابا اصلا داستاناتونو بگین سرگرم شیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ما ازدواج دوستى داشتيم ولى خب ١٠سال اختلاف سنى مون بود هيچ بهونه اى واسه اينكه نتونيم ازدواج كنيم نبودش موقع دوستيمون من ٢١ بودم نامزدم ٣١ و كار و ماشين و خونه داشت انقدم مستقل بود كه خانواده تصميم براش نگيرن بعد ١سال دوستى عقد كرديم موقع عقد ٣٢سالش بود

2738

من. اینطور که از همون اول اومد گفت من نیتم از دوستی خیره و دنبال ازدواجم. بعد از ۱ ماه از اشنایی دونفرمون هم با خانوادم صحبت کرد. و اینطور شد که دوست پسر شد شوهررر. دوست پسری که از اول قصدش ازدواج‌نیست سرنوشتش هم معلوم نیست!

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊

من ۵سال دوست بودیم و الان ۳ساله ک ازدواج کردیم

اون موقه ک اشنا شدیم ۱۵سالم بود و خودش ۲۲سال...

بقول خودش ، کشتم خودمو تا بزرگ شدی😂دیگه ۲۰سالم ک شد ، اونم تو این مدت درسشو تموم کرد کار پیدا کرد سربازی رفت خونه خرید و... این شد ک وقتش رسید و ازدواج کردیم البته با سختیه فراوان

ولی خیلیی راضیم خیلییی جووون میدم براش ، اصلااا بدون احساس و سنتی ازدواج نکنین چون بنظر من تا زمانی ک تو کت دامادی نبینیش و دلت نخواد براش هززز کنی اون ازدواج ازدواج نمیشه

منم بادوست پسرم ازدواج کردم اونم بعد5ماه دوستی خیلی خوشبختم واقعاآقاس البته بستگی به آدمش داره مهمه که بدونی طرفت چجورآدمیه و اصل ونصبش درسته یانه باهرکسی  نمیشه قرداد یک عمره رو بست

والا من سیاست خاصی نداشتم همدیگرو دوست داشتیم عاشق هم بودیم خیلی ام براش صبر کردم 

هیچوقتم خودم نگفتم بیا خواستگاری اون از اول ب خونوادش گفته بود ک با ی همچین ادمی تو دانشگاه در ارتباطم و....

2706