2733
2739
عنوان

بحثم شده... کمک کنید حق دارم یا نه؟

173 بازدید | 10 پست

بحثم شده... میشه کمک کنین که حق دارم یانه؟وحالا چیکارکنم؟

ازاول عید با شوهرم خوب بودیم کلا.. 

شوهرم یه اخلاقی داره برا من هر چی که بخوام می‌خره و جور میکنه اما از زمان بارداری هرچی میگم برا پسرم بخریم میگه نه بهانه میاره.. چندوقت پیشم هرچی اصرار کردم سه چرخه بخریم قبول نکرد آخر خودم از چیزی که لازم داشتم زدم ازتو دیوار یه سه چرخه قراضه 50 تومن خریدم..

سرشبم گفتم یه ماشین حمل کودک بخریم(پسرم خیییلی دوس داره)باز بهانه آورد که نه و...اونم از تو دیوار گفتم بگیریم که تو این موقعیت فشار نیاد اما نمیدونم دیگه چیکارکنم!!من زیادی بزرگش میکنم یاواقعا آزاردهنده ست برا هرکسی!!باهاش سرسنگین شدم یکم هی باهام حرف زد دید محل نمیکنم اونم دیگه حرف نزد حالا چیکارکنم؟ بااین وضعیت تواین قرنطینه دیوانه میشم بخدااا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
حق داری جنبه داشته باش ک گفتم‌حق داری جارو جنجنال به ما نکنی شاید فکرش درگیره

نمیدونم چجوری باهاش بحرفم بدونه که خودمم به فکر اوضاع هستم اما خودش دیگه شورشو درآورده

آخه همیییشه بی پوله دیگه؟!!! 

شاید فکر میکنه خرج اضافس

تو اخلاقشو بهتر میدونی حسابگره یا الکی واسه هرچیزی پول میده

اگر نظرت مخالفه منه ریپلای نکن چون احتمال رنگی شدنت هست 
شاید فکر میکنه خرج اضافس تو اخلاقشو بهتر میدونی حسابگره یا الکی واسه هرچیزی پول میده

خیلی حسابگر!!حالا چجوری باهاش آشتی کنم؟!!! چجوری سرحرفو با کنم!! 

2738
خیلی حسابگر!!حالا چجوری باهاش آشتی کنم؟!!! چجوری سرحرفو با کنم!! 

هیچی یه چایی بریز یا بگو فردا ناهار چی هوس کردی درست کنم؟یا فلان چیزمون تموم شده برو بخر

هیچی یه چایی بریز یا بگو فردا ناهار چی هوس کردی درست کنم؟یا فلان چیزمون تموم شده برو بخر

مرسی همراهیم کردی.. ممنون.. هیشکی نمیاد ببینه چه مرگه آدم هس😒

مرسی همراهیم کردی.. ممنون.. هیشکی نمیاد ببینه چه مرگه آدم هس😒

خواهش میکنم خانم

واسه اشتی یه ثانیه هم معطل نکن حیفه عمر ادمه با قهر الکی بگذره

خوشبخت باشی