2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

:(( برا من ۵سال پیش ترک کرد

امروز فهمیدم تو این سالها چندبار بدون اینکه من بدونم کشیده

خیلی خیلی ناراحتم، چون همیشه بهش گفته بودم چقد حساسم رو این موضوع اونم همیشه میگفت از وقتی که بهت گفتم ترک کردم دیگه نکشیدم😢

بیشعور شب خواستگاری گفت من اهل دود و دم نیستم،بعده عروسی بو سیگار میداد میگفت بابام کشیده،بعدا سیگاراشو پیدا کردم دنیا رو سرم خراب شد چقدررر دعواکردیم ولی بازم انکار کرد،بعدا دیگه بیخیال شدم گفتم هرغلطی دلت میخواد بکن منم در عوض میرفتم بیرون ارایش غلیظ میکردم حرصش دربیاد ولی دیگه عین خیالم نیست😕

گاها میکشید نه زیاد البته

از وقتی آسمم شدید شده اصلا نمیکشه

زندگی شاید ان جشنی نباشد که انتظارش را داشتی            اما حالا که به ان دعوت شدی تا می توانی زیبا برقص Ես փնտրում եմ հին հայ ընկերներ

من از بوی سیگار بدم میاد، گاهی تحمل می کنم اما گاهی واقعا صبرم تموم میشه و ناراحتی می کنم... 

همسرم توی بالکن می کشه، هر چند ساعت یک بار، بعضی وقتا کمتر، بسته به استرس یا ناراحت بودن و ...

امشب که از بالکن امد تو، بعد چند ثانیه واقعا حس کردم نمی تونم بوی سیگار غلیظ رو تحمل کنم و واقعا اعصابم بهم ریخت. سر نماز بودم. هر کار کردم احساس کردم نمی تونم خشممو کنترل کنم. به زور تموم کردم.

خیلی ناراحتم، الان واقعا چراغ منطقم خاموش شده، همه اش میگم من اگه ببینم یه رفتارم که دست خودمم هست و اکتسابیه، همسرم رو چقدر آزار می ده حتما کمش می کنم یا حذفش می کنم، چرا اون اینطور نیست؟ با این که بارها ازش خواهش کردم و توضیح هم دادم. چرا... 

میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی؟ 
2738

همسرم به من نگفت که سیگار می کشه،یکی از شرط های مهم من همین بود برای ازدواجمون، هیچ وقت یادم نمیره جلسه ی اول براش مطرح کردم ،چون واقعا برام مهم بود که اگر سیگار می کشه حتی تفننی اصلاآشنانشیم و جلو نریم.اما همسرم گفت که ننی کشه، بعد عروسی کم کم وارد خونمون شد. اوایل بعد عصبانیت یا ناراحتی و حالا سه سالی میشه که ریتم روزانه ی خودش رو داره. 

میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی؟