2737
2734

ماست چي اونم ميشه داد؟البته من دوماه زودتر غذاي كمكي رو شروع كردم يعني از چهارماهگي چون وزنش كم بود دكتر اجازه داد

يك تو مرا رنجاندي يك جهان شادم نكرد…

ی سوال باکمکی وزن‌گرفت؟منماز۴میدم فرنی نمیخوره چی بدم رفلاکسم داره۵نیم ماهش

یادم میاد روم نمیشد توی چشات نگاه کنم 😞همیشه ارزوم بوده اسم تو روصداکنم😔😭 شیرینه که صاحب دختری شدیم ازخون خودمون شیرینه روزتولدشون فقط ی چیزتلخه که بابای بچه من تونیستی ومادردخترت من نیستم....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سوپ بده و پوره سيب زميني اره خيلي وزنش خوب شد

يك تو مرا رنجاندي يك جهان شادم نكرد…
2731

پوره هویچ وسیب بده،فرنی روحتما با آرد برنج ایرانی که خودت آردکردی درست کن اردهای اماده معلوم نیست چی هستن،وبدون شیر باشه تونوشیدنی ها وفرنی یه ذره نبات همیشه بنداز،بچه های رفلاکسی حساس هستن باید مراقب باشی چی میدی

سوپ بده و پوره سيب زميني اره خيلي وزنش خوب شد

وزنش۴_ماهگی‌چقدبود چقدطول کشیدوزن‌گرفت روزی چقدبدم ببخش اخ دخترم شیرنمیخوره دعات میکنم 

یادم میاد روم نمیشد توی چشات نگاه کنم 😞همیشه ارزوم بوده اسم تو روصداکنم😔😭 شیرینه که صاحب دختری شدیم ازخون خودمون شیرینه روزتولدشون فقط ی چیزتلخه که بابای بچه من تونیستی ومادردخترت من نیستم....
پوره هویچ وسیب بده،فرنی روحتما با آرد برنج ایرانی که خودت آردکردی درست کن اردهای اماده معلوم نیست چی ...

عزیزم حس میکنم سیب زمینی وهویج رفلاکسشوتشدیدمیکن اردبرنج هم خودم درست کردم نمیخوره  😢😢تاز ی نقط جامدتوغذاش باش بالامیاره

2738
وزنش۴_ماهگی‌چقدبود چقدطول کشیدوزن‌گرفت روزی چقدبدم ببخش اخ دخترم شیرنمیخوره دعات میکنم 

سوپ هم با اب مرغ یا قلم+هویچ+سیب زمینی+برنج ایرانی+یکم رشته درست کن

سوپ هم با اب مرغ یا قلم+هویچ+سیب زمینی+برنج ایرانی+یکم رشته درست کن

عزیزم سوپم باهمینایی ک گفتی درست میکنم بایکم فیله روزی ی کاسه کوچولو بسشه؟

عزیزم حس میکنم سیب زمینی وهویج رفلاکسشوتشدیدمیکن اردبرنج هم خودم درست کردم نمیخوره  😢😢تاز ی ن ...

توصیه دکترها واسه شروع کمکی بچه رفلاکسی پوره هویچ هست ولی باز خود مادر بهترتشخیص میده چی برای بچش مفیده،توتاپیکها سرچ کن ازتجربه بقیه مادرها استفاده کن،تایکی دوماه غذاش رو کامل میکس کن اما بعدش کمترمیکس کن آون معدش وخودش بدعادت میشه

توصیه دکترها واسه شروع کمکی بچه رفلاکسی پوره هویچ هست ولی باز خود مادر بهترتشخیص میده چی برای بچش مف ...

فداتشم‌ببخش زیادمیپرسم‌شیرخشکی بزورشیرمیخوره وزنش خیلی کم روزی چقدغذابدم‌وزن‌بگیره ب دکتردسترسی ندارم

[QUOTE=130306995]عزیزم سوپم باهمینایی ک گفتی درست میکنم بایکم فیله روزی ی کاسه کوچولو بسشه؟[/QUOTEکم بده اما روزی دوباره بده چون هرچقدر غذابیشتزبخور زودترخوب میشه هرغذایی رو یه هفته بده وتاثیرشو ببین بچه های رفلاکسی متاسفانه اوایل بدغذا میشن وباید مراعاتشون کرد هرچیزی رو دوست داره بده اصلا اجبارنکن ونگران نباش یکم بزرگتربشه کاملا خوب میشه پسرمن چهارسالشه وماشاالله فوق العاده خوش اشتهاش وهمه چیزمیخوره

[QUOTE=130306995]عزیزم سوپم باهمینایی ک گفتی درست میکنم بایکم فیله روزی ی کاسه کوچولو بسشه؟[/QUOTEکم ...

من زوری بهش شیروغذامیدم😢

فداتشم‌ببخش زیادمیپرسم‌شیرخشکی بزورشیرمیخوره وزنش خیلی کم روزی چقدغذابدم‌وزن‌بگیره ب دکتردسترسی ندار ...

عزیزم وزنگیری بچه های رفلاکسی بخاژر کم شیرخوردن کم خواهدبود پسرمن یک سالی هشت کیلو بود خیلی غصه مبخوردم اما بعدها همینکه سالم بود خداروشکر کردم شماهم زیاذ سخت نگیر ونگران نباش مهم سلامتیشه به حرف مردم هم اهمیت نده چون اونا جای شمانیستن،،روزانه کم بده اما چندوعده بده به مرور که بزرگترشد بیشترکن 

2706