2733
2734
عنوان

تجربتون راحب زاینان سزارین...

| مشاهده متن کامل بحث + 943 بازدید | 118 پست
ای جان نینی شما هم بدنیا اومد تبریک میگم عزیزم 😘

مرسی عزیزم همچنین 

قد و وزن پسرت چقده

بدونی چقد سختی کشیدم این چند وقته  گریه میکنی به حالم...

نشد یه آرزویی بکنم  و ریده نشه بهم؛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی عزیزم همچنین  قد و وزن پسرت چقده بدونی چقد سختی کشیدم این چند وقته  گریه میکنی به ح ...

ممنون گلم. گل دختر شما چند بود قدوزنش؟ ما ۳۱۰۰ وزن

قدشم۵۲

چرا سختی عزیزم ؟

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
مرسی عزیزم همچنین  قد و وزن پسرت چقده بدونی چقد سختی کشیدم این چند وقته  گریه میکنی به ح ...

خوندم تاپیکاتو عزیزم نگران نباش خب وقتی خودتون هم قدبلند نیستین بچه هم طبیعیه دیگه بعدا هم رشدمیکنه فدات

الکی چرا غصه میخوری 

2728
خوندم تاپیکاتو عزیزم نگران نباش خب وقتی خودتون هم قدبلند نیستین بچه هم طبیعیه دیگه بعدا هم رشدمیکنه ...

خیلی ناراحتم بخدا  دارم روانی میشم دیگه امروز تب و لرز شدید گرفتم     دعا کن برامون عزیزم فقط محتاج دعام...

خوندم تاپیکاتو عزیزم نگران نباش خب وقتی خودتون هم قدبلند نیستین بچه هم طبیعیه دیگه بعدا هم رشدمیکنه ...

زردی هم گرفته نمیتونم گرمیجات بخورم   فقط سردی میخورم    خدا کنه این روزا ختم بخیر بشه

خیلی ناراحتم بخدا  دارم روانی میشم دیگه امروز تب و لرز شدید گرفتم     دعا کن برا ...

عززیزدلم 

بابا طبیعیه 

نگران چی هستی 

2738

عزیزم چرا درموردش تحقیق میکنی صلاح شما سزارینه بدن هرکسیم فرق میکنه یکی یکماه میوفتع یکی ده روز یکی روز دوم سرپاس سرچ کن ببین چکاررکنی زودتر سرپا شی ولی اینکه بخونی برای بقیع چطور بود فقط گمراه میشی ومیترسی

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
نمیدونم خودشون که اینجوری میگن من خودمم راضی به سز نشدم خیلی هم درد کشیدم ولی طبیعی آوردم چون بهم گف ...

عزیزم چن تا بخیه خوردی ادم مثل روز اولش میشع؟میخوام سز کنم ولی میترسم یوقت کارم به طبیعی بکشه دوس ندارم بدنم تغییر کنه به اونجام حساسم خاطرشو میخوام🤣

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

در کل ماشاءالله هرچی سزارین دیدم خوب بودن و راضی فقط یه تعداد کم بودن که اذیت شدن. درضمن زایمان درکل چه طبیعی و چه سزارین عوارض خودشو داره چون تغییرات بزرگی تو بدن اتفاق میفته. شما هرخوبی تو طبیعی ببینی میشه سختی سزارین و هرخوبی تو سزارین ببینی میشه سختی طبیعی. اگر عمل بدی بود به نظرت اینقدر آدم داوطلبانه میگفتن سز شیم؟ 

2706