2733
2734
عنوان

شوهرم امشب خونه نمیاد

350 بازدید | 25 پست

شیفته ۲۴ساعت. فردا صبح میاد 

منم با بچهام خونه تنهام نمیگم میترسم ولی خب فکروخیال راحتم نمیذاره..بچهام کوچیکن و خانواده خودم پیشم نیستن. پریشب که شوهرم شیفت بود پدرشوهرم شب اومد پیشمون ولی امروز هیشکی سراغی ازم نگرفت. مخصوصا مادرشوهرم خیلی دلم گرفته یه زنگ نزدن تعارفی بکنن که بچها رو بیار و بیا اینجا . اخه ادم اگه دختر خودشم بود زنگش نمیزد؟

مهره ی مار روزگارمی 😍 عشق موندگارمی نفس.. 😍 دنیام پسرام😘😍
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

بیخیال بابا حوصله داریا ، واقعا دوس داری یکی هی بیاد پیشت یا تو بری اونجا؟

من شوهرم دو ماه چند شب یبار مجبور بود بیاد خونه الکی به بقیه میگفتم تنها نیستم که نیاد کسی، که بیشتر وقتام زوری میومدن دنبالم یا پیشم

پسرم، قلبِ خونه ی ماست❤
2738

اگه بیان میگید بی فکرن انگار نه انگار کرونا اومده

اگه م نیان میگید چرا نمیان 

خوب میکنن نمیان کروناس کرونااا خطرناکه بهتر که نیان شماهم نرید 

راستی دنیا چه شکلی می شد اگر بجای آنکه در سینه ام گلوله ای بنشانی در قلبم گلی می کاشتی

وااااای من صد سالم تو خونه شب تنها بمونم حاضر نیستم ی شبم برم خونه پدرشوهرم یا کسی بیاد پیشم چ حوصله ای داریا من با بچم انقد شبا تنها خوابیدیم مادرشوهرم التماس میکنه برم اصلا اجازه نمیدم ن بیان پیشم ن بخان زورم کنن برم

عزیزم تا چن سال باید یکی بیاد پیش شما 

سعی کن خودتو با بچه ها سر گرم کنی 

رو پای خودت وایسا 

منم شوهرم کلا شیفتیه درسته که جای خالیش به شدت احساس میشه ولی دوس ندارم کسیم بیاد پیشم 

تورو خدا واسه حاجتم دعا کنید 🙏
وااااای من صد سالم تو خونه شب تنها بمونم حاضر نیستم ی شبم برم خونه پدرشوهرم یا کسی بیاد پیشم چ حوصله ...

من خودمم دوست نداشتم برم اونجا 

چون اونجا بچها خیلی اذیتم میکنن. ولی خب انتظار داشتم یه تعارفی هم بکنن و بیخیال نباشن چون من توی این شهر غریبم

مهره ی مار روزگارمی 😍 عشق موندگارمی نفس.. 😍 دنیام پسرام😘😍
2706